آخرین اقدامات شرکت آب منطقه ای یزد در مقابله با کرونا

شرکت آب منطقه ای یزد به منظور پیشگیری از بیماری های واگیردار و مراقبت در برابر کروناویروس، اقدامات مهم و کلیدی را در دستور کار قرار داد و بر استمرار آن اهتمام دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد، به منظور حفظ سلامتی کارکنان در برابر بیماری کرونا، اقدامات پیشگیرانه ای به صورت مستمر در شرکت آب منطقه ای یزد انجام می شود .

از آنجا که یکی از روش های مهم و کارآمد برای مقابله با شیوع کرونا، استفاده از مواد ضدعفونی کننده می باشد، روزانه و طی چندین مرحله محیط داخلی شرکت از سوی کادر خدماتی ضدعفونی می گردد و به منظور افزایش سطح آگاهی کارکنان و مراجعین شرکت، پوستر، بنر و بروشور تهیه و دراختیار افراد قرار گرفته است .

همچنین استفاده کادر خدماتی از ظروف یکبار مصرف، دستکش و ماسک و توزیع محلول های ضدعفونی کننده در میان کارکنان شرکت از دیگر اقدامات انجام شده می باشد تا سلامتی کارکنان و سایر افراد در این برهه زمانی حساس حفظ شود .

براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، شرکت آب منطقه ای یزد اقدام به کاهش ساعات کاری و همچنین استفاده از ظرفیت دورکاری نموده و در اقدامی جدی تر ورود و خروج مراجعین کنترل می گردد و با استقرار میز خدمت در درب ورودی، خدمات لازم را به ارباب رجوعان ارایه می دهد .

با توجه به اقدامات ذکر شده و به منظور جلوگیری از تردد خطرآفرین مراجعین و حفظ سلامت افراد، ضروری است ارباب رجوعان درخواست های خود را به صورت غیرحضوری و با شماره گیری 31070162 ، 31070137 ، 31070183 ، 31070175 ، 31070196 ، 31070340 و 31070237 پیگیری نمایند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای یزد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای یزد

    شركت آب منطقه‌ای یزد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات