همت وتلاش مضاعف در سال جدید سرلوحه تمام امورباشد

همت وتلاش مضاعف در سال جدید سرلوحه تمام امورباشد

تاکید مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در جمع معاونین:
همت وتلاش مضاعف در سال جدید سرلوحه تمام امورباشد
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان،علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان در پایان سال 98 و در جلسه با معاونین این اداره کل گفت:جدیت در اتمام پروژها و همت و تلاش مجدانه در سال 99 باید سرلوحه و محور اهداف تمام حوزه ها قرار گیرد و برنامه ریزی جامع در هر حوزه بصورت گزارش کتبی ارائه و نقاط ضعف بصورت هفتگی مورد کارشناسی دقیق قرار گیرد.
وی به پروژه سه راهی علویجه در محل ورودی شهر اصفهان از سمت پایتخت اشاره داشت و گفت:این پروژه به لحاظ واقع شدن در ورودی شهر اصفهان خاص است و پیگیری جهت تامین اعتباری لازم و برنامه ریزی جهت اتمام آن انجام و قبل از شروع همه پیش بینی ها در نظر گرفته شود.
قاری قرآن تاکید داشت:در پروژه هایی که در سال 99 برنامه ریزی می شود الزاما بایستی چشم انداز آینده آن روشن و توجیه علمی داشته باشد و از موازی کاری و بلاتکلیفی جلوگیری شود.
این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت:پاسخگویی به صراحت و روشن برابر ضوابط،حذف موانع اداری زاید،تعامل و همکاری با ارگان های اجرایی مرتبط و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام در سال جدید مد نظر قرار گیرد.
وی در پایان ضمن بررسی عملکرد هر حوزه از تلاش سال 98 معاونین،روسای و کارشناسان ذیربط در پیشبرد اهداف اداره کل تقدیر و تشکر نمود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات