نوروز ۹۹ با مسابقه سراسری «کتابِ خانه»

نوروز ۹۹ با مسابقه سراسری «کتابِ خانه»

نوروز ۹۹ با مسابقه سراسری «کتابِ خانه»

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری مسابقه سراسری کتابِ خانه، با هدف تشویق هموطنان به ماندن در خانه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی اظهار کرد: مسابقه ملی و سراسری کتابِ خانه توسط معاونت فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری با هدف تشویق شهروندان به ماندن در منازل به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.
وی در توضیح نحوه شرکت در این مسابقه کتابخوانی بیان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند در ویدئوی یک تا سه دقیقه‌ای، محتوای کتاب مدنظرشان را بازگو کنند و یک بند از آن را بخوانند. مسابقه کتابِ خانه محدودیت سنی ندارد و هموطنان از هر گروه سنی می‌توانند در این مسابقه فرهنگی شرکت کنند.
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: شرکت‌کنندگان می‌توانند ویدئوهای خود را به آیدی تلگرامی @ketabekhaneh_bahar یا به رایانامه @ketab۱@mashhad.ir جهت شرکت در مسابقه کتابِ خانه ارسال کنند. همچنین برای اطلاع از جزئیات مسابقه می‌توانند به آدرس https://t.me/ketabekhaneh مراجعه کنند.
یوسفی درخصوص جوایز در نظر گرفته شده برای برندگان مسابقه کتابِ خانه افزود: برای برگزیدگان این مسابقه سراسری کتابخوانی ۲۰ بن خرید کتاب ۵ میلیون ریالی، ۲۰ جلد کتاب نفیس و ۱۰۰ جلد کتاب ویژه کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.
گفتنی است که شرکت کنندگان می‌توانند از سوم تا بیستم فروردین ماه، نسبت به ارسال ویدئوی خود اقدام کنند. هر شرکت‌کننده، مجاز به ارسال فقط یک اثر برای شرکت در مسابقه است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات