در این دوره حساس، ما در کنار شما و ایرانیان هستیم

در این دوره حساس، ما در کنار شما و ایرانیان هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام《دیوید آچوارنا》خطاب به مهندس اسکندرپور آمده است:
به نمایندگی از مرکز یادگیری مادام العمر یونسکو، سازمان هماهنگ کننده شبکه جهانی شهرهای یادگیرنده یونسکو، عمیق ترین نگرانی های خود را در پی شیوع ویروس کرونا در ایران به جنابعالی و شهروندان شیراز ابراز می نمایم.
نظر به اینکه ایران یکی از کشورهایی است که به شدت از همه گیری کووید-۱۹ متاثر شده است مرکز یادگیری مادام العمر یونسکو با شهر شیراز بواسطه شرایط سخت پیش روی آن ابزار همدردی می نماید. ما کاملا از ایران در مبارزه با این بیماری حمایت کرده و نگرانی خود را در خصوص محدودیت هایی که ممکن است بر اثر تحریم های اعمال شده بوجود آید اعلام می داریم.
همچنین به استحضار می رساند مکاتبه شما برای پیگیری های بعدی به بخش متولی امور خارجه در ستاد مرکزی یونسکو ارجاع شده است. مجددا اعلام می دارم در این دوره حساس، ما در کنار شما و ایرانیان هستیم.
همچنین، مایلم بهترین آرزوها و تبریکات خود را به مناسبت نوروز به تمام ایرانیان در هر گوشه از جهان ابراز نمایم. و امیدورام سال نو ایرانی آینده ای بهتر را برای همه ایرانیان به ارمغان آورد.》
پیش از این شهردار شیراز در راستای استفاده از ظرفیت های بین المللی این نهاد برای رساندن صدای شهروندان به گوش همه جهان طی نامه ای به شهرهای دوست و خواهر خوانده و سازمان های بین المللی نوشته بود:《تحریمهای ظالمانه در شرایط شیوع ویروس کرونا مصداق بارز جنایت جنگی است و اینجانب به نمایندگی از شهروندان فرهیخته شیراز از همکاران خود در سرتاسر جهان و مسئولین سازمان های بین المللی در حوزه مدیریت شهری انتظار دارم خواستار لغو تحریمهای ظالمانه شوند.》
پیام《دیوید آچوارنا》رئیس مرکز یادگیری مادام العمر یونسکو در پاسخ به نامه مهندس اسکندرپور و همچنین تبریک عید نوروز بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات