یا مقلب‌القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول...

"ای گرداننده دل ها و دیده ها، ای تدبیرگر شب و روز، ای دگرگون کننده سال ها و حال ها، حال ما را بهترین حال گردان" بهار این ودیعه الهی با کوله باری از سرسبزی و طراوت می‌آید بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی است. این‌جانب فرارسیدن بهار شکوهمند را که هنگامه‌ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به همه کارکنان شرکت و خانواده گرامی آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با یاری ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم(عج) و با پیروی از فرمایشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و بهره‌گیری از توانمندی‌های شایسته خویش در مسیر خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید

حلول بهار طبیعت را به تمامی کارکنان شرکت و  خانواده محترم آن ها تبریک و تهنیت گفته و از بارگاه آن یگانه معبود هستی بخش، سالی سرشار از معنویت، شادابی و موفقیت همراه باسلامتی برایتان آرزو دارم .

نوروز که موسم پیوند دلها ست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به کشوری آباد، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با سعادت، لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنداریم .

این روزها خبرهای بسیاری از شیوع بیماری کرونا در ایران می‌شنویم ولی همراهی و همدلی مردم و مسئولین به ویژه سپیدپوشان خط مقدم درمان این ویروس نوید این را می دهد که ما با افزایش تاب آوری به زودی کرونا را شکست می دهیم .

در این روزهای نسبتا سخت همدلی را در بین ایرانیان می توان مشاهده کرد آنجایی که آن‌ها با راه اندازی پویشهای مختلف اعتقاد راسخ به این دارند که آینده می تواند بهتر و بهتر باشد .

شرکت آب منطقه ای  نیز  با همت و تلاش کارکنان خدوم و تلاشگر خود موفقیت‌هایی را در زمینه‌های مختلف به دست آورده است.

امید است که سال جدید در سایه همت و تلاش بیش از پیش بار دیگر شاهد بهبود  خدمت‌رسانی به هم استانی های خود  باشیم

ان شاء الله با همت، تلاش و انگیزه هرچه بیشتر و با برنامه‌ریزی مدون با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و منشور اخلاقی شاهد افزایش بهره‌وری و حرکت در مسیر اهداف کلان وزارت متبوع خود باشیم .

در پایان بار دیگر از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا مسئلت می‌نمایم . امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت برای شما همکاران گرامی باشد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات