اجرای پروژه های مختلف با هدف توسعه شهر ساری و ایجاد رفاه شهروندی

اجرای پروژه های مختلف با هدف توسعه شهر ساری و ایجاد رفاه شهروندی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری،مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ضمن تشریح فعالیت های این سازمان طی شش ماهه دوم سال 98 و  با اشاره به 31 عملیات زیرسازی و تسطیح رگلاژ معابر در این مدت، گفت: با تلاش همکارانم در تیم های مختلف عملیاتی سازمان عمران، حدود 35 هزار مترمربع آسفالت در مناطق سه گانه صورت گرفته و روکش آسفالت در 38 معبر عمومی شهر در راستای سهولت عبور و مرور  اجرا شد .

بربسته با اشاره به اینکه دفتر فنی سازمان عمران با برنامه ریزی دقیق عملیاتی طی 6 ماه گذشته ، ترمیم آسفالت معابر شهری را به منظور رفاه مردم در دستور کار داشته است، افزود: به دنبال نیازسنجی مناطق و محلات مختلف شهر، 52 عملیات ترمیم آسفالت در منطقه یک، 73 محله در منطقه دو و 81 محله منطقه سه شهری عملیاتی شد که ضمن پیشرفت حدود 80 درصدی نسبت به 6 ماه نخست سال گذشته، روان سازی ترافیکی و رفع ناهمواری مسیرهای ارتباطی به منظور ایجادرفاه شهروندان را محقّق کرد.

وی با اشاره به اتمام پروژه بزرگ تعریض و توسعه بلوار کشاورز، تصریح کرد: پروژه بزرگ فاز سوم ابن شهرآشوب پیشرفت 87 درصدی داشته و هم اکنون نیز با جدیت بالایی در حال انجام است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ، هدایت آب های سطحی در مناطق مختلف شهر را مورد توجه قرار داد و  گفت: طی شش ماهه دوم سال گذشته ،  8 پروژه احداث کانال در نقاط مختلف شهر عملیاتی شده که تاکنون حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند ضمن اینکه در نیمه دوم سال 98حدود 18 عملیات نصب نوه بتنی در راستای هدایت آب های سطحی در محلات مختلف اجرایی و لایروبی کانال های شریانی به داخل شهر نیز اجرا شد.

وی پیاده روسازی در مناطق سه گانه شهری را از دیگر فعالیت های سازمان عمران و بازآفرینی شهری برشمرد و ادامه داد: در 6 ماه دوم سال 98 این عملیات عمرانی در 6 نقطه از شهر اجرا شده که در این راستا پیاده روسازی ضلع غربی میدان معلم، محدوده فرمانداری ساری، ضلع جنوبی میدان امام (ره)، ضلع غربی بلوار فرح آباد وکمربندی جنوبی حد فاصل گلچینی یک و دو  به پایان رسیده است.

بربسته یادآور شد: در نیمه دوم سال 98 عملیات نصب جدول کانیو با هدف ساماندهی اراضی عمومی شهر به اجرا درآمده و تاکنون این پروژه در بلوار فرح آباد و کوچه مهتاب خیابان 18 دی در حال اجرا است.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری فضاهای شهری شهرداری ساری ضمن قدردانی از حمایت های عباس رجبی شهردار مرکز مازندران و اعضای شورای اسلامی شهر تاکید کرد: برنامه ریزی های لازم جهت اتمام پروژه های نیمه کاره و اجرای پروژه های جدید با هدف رفاه حال شهروندان و توسعه بیشتر شهر ساری انجام شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات