مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی داستان آب تمدید شد

مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی داستان آب تمدید شد

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در اطلاعیه دبیرخانه جشنواره ملی داستان آب عنوان شده است: آیین اختتامیه این دوره جشنواره و تقدیم جوایز تیرماه 1399 برگزار خواهد شد.
دبیرخانه در مورد جوایز دومین دوره جشنواره آب نیز اعلام کرد: به نویسندگان آثار برتر در بخش های داستان و نزدیک داستان (روایت و زندگی‌نگاره) ویژه بزرگسالان، کودکان و نوجوانان در مجموع 210 میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار اهدا خواهد شد.
دومین جشنواره ملی داستانی آب به همت موسسه سینمائی بچه‌های نوین، نویسندگان و انجمن‌های داستانی اصفهان با همکاری شرکت آب منطقه‌ای برگزار می‌شود.
فراخوان دومین جشنواره ملی داستانی آب اوایل آذر ماه منتشر شد که محورهای این جشنواره شامل داستان و روایت‌ها با محوریت آب، مولفه‌های وضعیت منابع آب، نقش آب در زندگی و اقلیم مردمان، ادوار، وقایع و اماکن تاریخی، رویدادهای فرهنگی هنری، ورزشی، نمادهای شهری و اماکن منحصر به فرد و سبک زیستِ مرتبط با آب است.
تألیف و ارسال آثار برای همۀ گروه‌های فارسی زبان دنیا آزاد اعلام شد.
آثار از طریق پست به نشانی «دبیرخانه جشنواره‌ی داستانی آب» : اصفهان، خیابان مشتاق سوم، بعد از پل شهرستان، مقابل ساختمان استانداری، امور منابع آب اصفهان، گنجینه آب-  کدپستی  ۸۱۵۸۱۸۳۳۱۷ و یا از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس http://www.esrw.ir در فرمت‌های doc.docx و pdf به همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود، به بخش مسابقه راه می‌یابند.
این جشنواره محدودیتی برای داستان‌هایی که پیش از این کسب رتبه کرده باشند، ندارد. تنها محدودیتِ این جشنواره ممنوعیتِ ارسال آثاری است که در کتابی چاپ شده باشند و یا به هر نحوی مشمولِ حقوق ناشر باشند.
ارسال اثر به معنای اجازه‌ نویسنده به دبیرخانه برای چاپ آثار برگزیده در کتاب جشنواره است.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات