اعلام آماده باش يگان حفاظت از اراضي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان در ايام تعطيلات نوروز در سراس...

اعلام آماده باش يگان حفاظت از اراضي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان در ايام تعطيلات نوروز در سراس...

هشدار به فرصت طلبان و متجاوزان به اراضي ملي و دولتي؛

اعلام آماده باش يگان حفاظت از اراضي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان در ايام تعطيلات نوروز در سراسر استان/ رفع تصرف و اجراي احكام 165 مورداز اراضي ملي و دولتي به ارزش 1800 ميليارد ريال طي سال 98

عليرضا قاري قرآن ضمن ارائه گزارشي از ميزان رفع تصرفات اراضي ملي و دولتي توسط يگان حفاظت از اراضي اين اداره كل خواستار اقدامات پيشگيرانه به منظور جلوگيري از تصرفات احتمالي در ايام نوروز 99 شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، عليرضا قاري قرآن مديركل راه وشهرسازي استان با ارائه گزارشي از رفع تصرفات اراضي دولتي و احكام اجرايي در اين زمينه طي سال 98 گفت: اداره كل راه وشهرسازي طي يكسال نسبت به تعداد 78 فقره اجراي احكام، خلع يد و قلع و قمع به متراژ 687 هزار و 655 مترمربع به ارزش حدود 571 ميليارد ريال نموده است.

وي در راستاي حفظ حقوق بيت‌المال در اراضي دولتي و رفع تصرفات فوري اين اراضي ملي بيان داشت: طي سال 98 تعداد 87 فقره زمين به متراژ 249 هزار و 512 مترمربع و به ارزش حدود يك هزار و 203 ميليارد ريال با همت حوزه املاك و حقوقي اين اداره كل و هوشياري عوامل يگان حفاظت از اراضي سازمان ملي زمين و مسكن در استان رفع تصرف فوري شده است.

اين اراضي عمدتا در شهرستانهاي كاشان، لنجان، آران وبيدگل، فريدن، بوئين ومياندشت، نجف آباد، خوانسار، مباركه ، اردستان، دهاقان، نطنز، گلپايگان، شهرضا، سميرم، شاهين شهر و ميمه، نيك آباد و كوهپايه، نائين و تيران و كرون رفع تصرف شده است.

مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان با توجه به فرارسيدن ايام نوروز و مساعد بودن شرايط براي افراد سودجو و فرصت طلب به منظور تجاوز به اراضي ملي و دولتي و تصرف اين اراضي، بر انجام اقدامات پيشگيرانه در خصوص تصرفات اراضي ملي و دولتي در ايام نوروز تاكيد داشت.

اين مقام مسئول از برنامه ريزي هاي ايام نوروز اين يگان خبر داد و بيان داشت: در ايام تعطيلات نوروز روزانه 22 اكيپ در كل شهرستانهاي تابعه اقدام به گشت زني و 2 اكيپ از استان نيز طي دو دوره و روزانه به كليه شهرستان ها جهت كنترل و نظارت بر عملكرد گشت ها اعزام مي شوند.

در مجموع، همه روزه از تاريخ 28 اسفندماه سال 98 تا 16 فروردين ماه سال 99 تعداد 24 اكيپ در سطح استان جهت پيشگيري از تصرفات اراضي ملي و جلوگيري از اقدامات احتمالي متصرفين اقدام به گشت زني مي كنند.

مديركل راه وشهرسازي استان در پايان ضمن هشدار به سودجويان و متصرفان اراضي ملي، به گشت‌هاي مستمر نيرو‌هاي يگان حفاظت از اراضي سازمان ملي زمين و مسكن در استان اشاره و بيان كرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تصرف در اراضي ملي مراتب را به شماره تلفن 1656 گزارش دهند .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات