نصب تعدادی مخزن و کیسه برای پسماندهای شبه کرونا در سطح شهر

نصب تعدادی مخزن و کیسه برای پسماندهای شبه کرونا در سطح شهر

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تعدادی مخرن و کیسه  برای پسماندهای شبه کرونا در معابر مختلف سطح شهر نصب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی  از شهروندان درخواست کرد که دستکش و ماسک خود را داخل جعبه یا کیسه‌های ویژه تعبیه شده در سطح شهر بیندازید.

وی در ادامه با اشاره به تعطیلی غرفه‌های جمع‌آوری پسماند خشک در ارومیه، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا تمام زباله‌های سطح شهر ارومیه به صورت مستقیم دفع می شود.

یوسفی افزود: لذا از شهروندان تقاضا داریم تا اتمام و ریشه‌کن شدن ویروس کرونا از شهر ارومیه، زباله‌های خشک و تر خود را در یک کیسه و راس ساعت در جلو درب منازل قرار دهند تا مامورین زباله‌ها را به محل دفن منتقل کنند.

وی گفت: شهروندان به منظور سهولت کار پاکبانان و کاهش خطر لطفا زباله‌های تر خود را آبگیری و زباله‌های خشک را فشرده سازی کنند و در یک کیسه سالم قرار دهند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه بیان کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده، غرفه‌های جمع‌آوری پسماند خشک در شهر ارومیه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی  خاطر نشان کرد: به شرکتی که مسئول جمع‌آوری پسماند‌های خشک از سطح شهر ارومیه بود، ابلاغ شده است که از مراجعه به درب منازل شهروندان جهت حفظ سلامتی‌شان اجتناب کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات