ممنوعیت تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست در روز طبیعت

ممنوعیت تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست در روز طبیعت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ،سرهنگ جمشید محبت خانی از امادگی کامل یگان حفاظت محیط زیست کشور و محیط بان‌ها برای اجرای طرح خلوت سازی در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور خبر داد.


وی با اشاره به ضرورت محدودیت تردد در این مناطق افزود: کمک به حفظ سلامت عمومی جامعه اولویت اصلی همه مسئولان و سازمان های دولتی و مردم نهاد است؛ بر این اساس تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور شامل پارک های ملی، پناهگاه های حیات وحش، اثر طبیعی ملی و مناطق حفاظت شده در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی ممنوع است و طرح خلوت سازی توسط محیط بان ها در سراسر کشور اجرا می شود.


محبت خانی همچنین با اعلام این‌که محیط بان ها مکلف شده اند از هر گونه تردد در مناطق اعلام شده حتی در روز طبیعت (سیزده به در) نیز ممانعت کنند، خواستار همکاری بیش از پیش مردم با محیط بان ها و ماموران پلیس شد.


وی با بیان این‌که مهمترین روش پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی و جمعی است، از شهروندان خواست با رعایت توصیه های پزشکی، خودداری از حضور در مناطق عمومی و همکاری با مجاهدان امنیت و سلامت تلاش‌ خدمت‌گزاران در مقابله با این بیماری را ارج نهند.

لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات