انجام تعميرات روي خطوط برق‌دار شبكه توزيع/ خاموشي نمي‌دهيم تا مردم در خانه بمانند

انجام تعميرات روي خطوط برق‌دار شبكه توزيع/ خاموشي نمي‌دهيم تا مردم در خانه بمانند

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، جلال زراعت پيشه مديرعامل توزيع برق كلانشهر شيراز، با اشاره به كمپين #صنعت_برق_هميشه_بيدار و با بيان اينكه اقدامات برنامه‌ريزي و تبيين شده در زمينه مقابله با ويروس كرونا شامل دو بخش درون و برون سازماني تدوين شده و تداوم دارد، گفت: مهمترين و اصلي‌ترين برنامه ايجاد شرايطي براي جلوگيري از بروز هرگونه خاموشي در بخش‌هاي مختلف خصوصا نقاط حساس به ويژه بيمارستان‌ها و مراكز درماني بوده است.
وي اظهار كرد: اين شركت با برنامه‌ريزي دقيق، در شرايط خاص كنوني، آمادگي 100 درصدي براي مقابله با ويروس كرونا را ايجاد كرده و در اين راستا از تمام ظرفيت‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري خود بهره برده است.
وي توضيح داد: يكي از گام‌هاي مهم، توسعه خدمات غيرحضوري براي جلوگيري از مراجعه شهروندان، اعم از متقاضيان يا مشتركان با هدف انجام امور اداري بوده كه طي 2 ماه گذشته منجر به كاهش حداكثري مراجعات حضوري شده است.
زراعت پيشه اضافه كرد: اكنون تمام خدمات قابل ارائه توسط شركت توزيع نيروي برق شيراز از طريق درگاه اينترنتي شركت به شكل غيرحضوري قابل ارائه است و نيازي به مراجعه حضوري وجود ندارد.
وي ادامه داد: از اقدامات شاخص شركت توزيع نيروي برق شيراز، توسعه فعاليت‌ گروه‌هاي خط گرم است تا با توجه به حضور شهروندان در منازل، هيچگونه خاموشي نداشته باشيم و مشكلات با روش‌هاي تخصصي و به شيوه عمليات خط برق‌دار برطرف شود.
زراعت پيشه گفت: تامين برق مطمئن و پايدار تمام نقاط تحت پوشش توزيع برق شيراز، خصوصا مراكز حساس نظير بيمارستان‌ها و مراكز بهداشتي و درمان، از اهم وظايف اين شركت بوده كه طي اين ايام به شكل ويژه در دستور كار قرار داشته است.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات