پیام تسلیت مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، به مناسبت درگذشت آتش‌نشان فداکار اهوازی

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، به مناسبت درگذشت آتش‌نشان فداکار اهوازی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان، با صدور پیامی درگذشت آتش‌نشان فداکار «یونس حمیدی‌نژاد» را به خانوادۀ آن شهید بزرگوار، جامعۀ آتش‌نشانان و خانوادۀ بزرگ شهرداری اهواز تسلیت گفت.

به گزارش کرمان‌آنلاین، به نقل از ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، متن پیام رضا میرزایی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمان به شرح زیراست:

«انا لله و انا الیه راجعون»

فداکاری، جان‌فشانی و نوع‌دوستی آتش‌نشان شجاع و بلندهمت، شادروان «یونس حمیدی‌نژاد»، از آتش‌نشانان فداکار و ایثارگر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، موجب تأثر و تألم فراوان شد. ایشان در عملیات ضدعفونی و خدمت‌رسانی به مردم بزرگوار اهواز، به ویروس کرونا آلوده شد و به رحمت حق پیوست.

بدون شک، مشارکت و فعالیت آن مرحوم، نشان از وجدان بیدار و حس مسئولیت‌شناسی این نماد فداکاری و الگوی پایداری است؛ پس، تسلیت واژۀ کوچکی است در برابر غم عظیم این‌گونه عزیزان.

اینجانب، این ضایعه را به خانوادۀ ایثارگر آتش‌نشانان و خانوادۀ بزرگ شهرداری اهواز، صمیمانه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان، برای آن مرحوم که عمر شریف خویش را در خدمت به مردم سپری کرد، علو درجات، و برای بازماندگان محترم، صبر و شکیبایی مسالت دارم و از خداوند متعال می‌خواهیم او را در سایۀ رحمت جاویدانش قرار دهد.

رضا میرزایی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات