توصیه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به شهروندان برای ماندن در...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت فرارسیدن روز طبیعت به شهروندان توصیه کرد که در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا و کاهش زنجیره انتقال آن، روز طبیعت را در خانه های خود سپری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، پیام " سید حسن رضوی" به شرح زیر است:

روز ۱۳ فروردین که به عنوان روز طبیعت نامگذاری شده روز احترام به محیط زیست، احترام به خالق یکتا و احترام به زندگی است. این روز  "روز انس با طبیعت"  نقطه عطفی در رویارویی انسان با مظاهر طبیعی است و بهره‌مندی از آموزه‌های دینی و اخلاق زیست‌محیطی ایجاب می‌کند با اراده و همتی مضاعف صیانت از جلوه‌های الهی را سرلوحه رفتار و منش خود قرار داده تا این روز با عمل به توصیه‌های زیست‌محیطی همچون گذشته به‌خوبی سپری شود.

امسال با توجه به شرایط کشور و شیوع بیماری کرونا به همه هموطنان به ویژه مردم استان تهران توصیه می کنم در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به منظور شکست هرچه زودتر این بیماری، ۱۳ فروردین خود را در خانه سپری کنند.

به طور حتم شرایط فعلی بر کشور حاکم نخواهد بود و با گذر از این شرایط هموطنان می توانند بدون هیچ دغدغه و نگرانی، با رعایت نکات زیست محیطی، از طبیعت خدادادی بهره مند شوند و با شادی از این مواهب لذت ببرند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات