فعالیت خادمان عمرانی در سال ۹۹ به شرط سلامت کامل

فعالیت خادمان عمرانی در سال ۹۹ به شرط سلامت کامل

فعالیت خادمان عمرانی در سال ۹۹ به شرط سلامت کامل

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد از فعالیت خادمان عمرانی در سال ۹۹ به شرط سلامت کامل خبر داد و گفت: بازگشت به کار خادمان عمرانی شهر مشهد در سال جدید با غربالگری کامل خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ سید احسان عظیمی در جلسه بازگشت به کار خادمان عمرانی شهر مشهد بعد از تعطیلات نوروزی سال ۹۹ که در کارخانه شهید مجیدی برگزار شد، با اعلام این خبر که تمامی افرادی که به نحوی در معرض خطر ویروس کرونا بودند یا علائم این بیماری را داشته اند، پیش از شروع کار در سال جدید غربالگری شده و تنها در صورت تایید واحد بهداشت و ایمنی سازمان عمران ((HSE اجازه بازگشت به کار دارند، افزود: هیچ فردی در بین مهندسین، پرسنل اداری یا کارگران حق ندارد بدون مجوز سلامت و ایمنی و تایید واحد بهداشت و ایمنی سازمان عمران به کار برگردد و در صورت داشتن علائم بیماری باید به استراحت خود ادامه دهد.
وی ادامه داد: از این رو دستورالعملی برای بازگشت به کار خادمان عمرانی تهیه و فرم هایی طراحی شده است که باید افراد به صورت خوداظهاری آن را پرکنند تا پزشک و کارشناس متخصص روی سلامت افراد نظر دهند.
عظیمی خاطرنشان کرد: به حداقل رساندن حضور افراد در کارگاه های عمرانی ( در حد ضرورت)، کنترل ورود افراد دارای بیماری یا نشانه های آن، انجام معاینات پزشکی تخصصی قبل از شروع به کار، انجام کنترل دمای بدن افراد، جلوگیری از ورود افراد بالای ۵۵ سال و دارای بیماری های زمینه ای، ضدعفونی مرتب سطوح، کنترل تجهیزات دارای امکان انتقال ویروس، آموزش پرسنل و نصب علائم هشداری، پیشگیری از تجمع پرسنل و جلوگیری از ورود افراد درمان شده تا ۲۰ روز پس از درمان با نظریه پزشک متخصص برخی از اقداماتی است که سازمان عمران برای شروع به کار در سال ۹۹ در نظر گرفته است.
وی افزود: پس از تحلیل فرم های غربالگری، افراد بدون مشکل حق ورود به کار را دارند و سایر افراد به آزمایشگاه معرفی شده و تحت درمان های احتمالی قرار می گیرند تا پس از کسب سلامت به محیط کار برگردند.
عظیمی خاطر نشان کرد: با توجه به سیاست های شهردار و معاونت عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد، ایمن بودن محیط کار و حفظ سلامت سرمایه های انسانی شهرداری مشهد در سازمان عمران دارای اولویت بوده است و همواره مد نظر قرار خواهد گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات