تعطیلی بوستان ها تا اطلاع ثانوی استمرار خواهد داشت

تعطیلی بوستان ها تا اطلاع ثانوی استمرار خواهد داشت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری مرکز مازندران در گفتگویی با تاکید بر استمرار انجام مراحل ضد عفونی نعابر و خیابان های شهر تا ریشه کن شدن شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت پسماند، حمل و نقل بار و مسافر، ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی ، سیما ، منظر و فضای سبز شهری، عمران و بازآفرینی شهری و نیز آرامستان ها طی این مدت که ویروس کرونا شیوع یافته با استفاده از توانمندی و ظرفیت داخلی نسبت به ضد عفونی سطح شهر اعم از معابر، بازارها، ناوگان حمل و نقل عمومی، ساختمان های اداری ، بوستان های سطح شهر بطور مستمر اقدام کرده اند و پس از پزشکان و پرستاران و کادر درمان در صف اول مواجهه و مقابله با این ویروس بوده اند.

وی افزود: تدفین متوفیان کرونایی با رعایت کامل احکام اسلامی نیز از جمله فعالیت هایی بوده که سازمان آرامستان های شهرداری ساری طی این مدت انجام داده که با توجه به خطرات شیوع این ویروس ، از کارکنان این سازمان قدردانی می کنم.

نیک نقش گفت: تعطیلی تمام بوستان ها و پارک های سطح شهر اعم از پارک جنگلی شهید زارع ، بوستان ملل، بوستان قائم و ...جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهرداری ساری تصریح کرد: پاکبانان زحمت کش مجموعه شهرداری که مسئولیت خطیر رفت و روب معابر و خیابان ها و جمع آوری زباله ها در سطح شهر را برعهده دارند در این روزها نیز مانند قبل بی وقفه در حال انجام وظیفه می باشند و امیدوارم بتوانیم به نحو شایسته ای از این عزیزان تقدیر نماییم.

وی ضمن قدردانی از همراهی شهروندان با شهرداری در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، خاطر نشان کرد: با در خانه ماندن و رعایت مسایل بهداشتی شیوع این بیماری را از بین خواهیم برد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات