شهردار تبریز با اشرافیت کامل به موضوع کرونا پای کار است/ کار کفن و دفن متوفیان طبق موازین شرعی انجام ...

شهردار تبریز با اشرافیت کامل به موضوع کرونا پای کار است/ کار کفن و دفن متوفیان طبق موازین شرعی انجام ...

غلامحسین مسعودی ریحان در گفتگو با خبرنگار شهریار با قدردانی از اقدامات شهرداری تبریز در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: در کنفرانس مجازی شورای اسلامی شهر از اقدامات شهرداری تبریز قدردانی کردم چرا که شهرداری به مصوبات قبل و بعد از عید شورا به خوبی عمل کرده است.

او افزود: شهرداری تبریز علاوه بر ضدعفونی معابر و سطوح شهر، در رابطه با بخشش اجاره بهای مغازه ها و اماکن خود نیز عملکرد خوبی داشته و خوشبختانه شخص دکتر ایرج شهین باهر نیز به این موضوع اشرافیت داشته است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: عملکرد شهرداری تبریز در ضدعفونی کردن معابر، محلات، اماکن عمومی و سطوح شهر با دستگاه های جدیدی که تهیه شده است، خوب است و من ار همه زحمتکشان این حوزه تشکر می کنم.

او با بیان اینکه اقدامات شهرداری تبریز در خصوص کفن و دفن فوت شدگان بر اثر کرونا، با رضایت مردم همراه است، گفت: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با استفاده از غسال ها و غساله ها، موازین شرعی در کفن و دفن فوت شدگان ناشی از کرونا را بخوبی رعایت می کند که این موضوع موجب رضایت مردم شده است. این کار در دیگر شهرها به ندرت اتفاق می افتد و من از آقای فرخ جلالی مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز که حضورش در این سمت غنیمت است، تشکر می کنم.

مسعودی ریحان با اشاره به پیشنهاد خود مبنی بر ضدعفونی خانه های متوفیان کرونایی، یادآور شد: پیشنهاد داده ام تا شهرداری به جهت جلوگیری از ایجاد وحشت و همچنین کاهش بار روانی، کوچه ها و خانه های متوفیان ناشی از کرونا را ضدعفونی کند. البته باید از معاونان خدمات شهری شهرداری های مناطق بخصوص معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱ که شبانه روز به این موضوع می پردازد، تشکر کنم.

او بار دیگر از شهردار تبریز به جهت تلاش هایش در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد و افزود: شهردار تبریز با اشرافیتی که به موضوع دارد، در همه جلسات مربوط به کرونا حضور دارد و کاملا پای کار است. در کنار شهردار، کارکنان شهرداری نیز با آمادگی کامل و در مواقع مورد نیاز فعالیت می کنند. معاون خدمات شهرداری تبریز و شهرداران مناطق نیز به خوبی در این راستا فعالیت دارند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات