آماده باش کامل مدیریت شهری در پی بی سابقه ترین بارش باران از عصر امروز

آماده باش کامل مدیریت شهری در پی بی سابقه ترین بارش باران از عصر امروز

آماده باش کامل مدیریت شهری در پی بی سابقه ترین بارش باران از عصر امروز

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از بکارگیری کلیه تجهیزات و امکانات مدیریت شهری و آماده باش ۵۰ ایستگاه اتش نشانی برای رفع هرگونه اب گرفتگی در سطح شهر در پی بارش شدید عصر امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: با توجه به اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش های رگباری توام با رعد و برق، وزش باد شدید، بارش تگرگ، احتمال آبگرفتگی ، ایجاد رواناب و سیلاب از بعدازظهر امروز تا فردا صبح در سطح استان، تمامی امکانات خدمات شهری برای مقابله با هر گونه آب افتادگی در سطح شهر به صورت آماده باش درآمد.
وی افزود : ۱۲۵ دستگاه تانکر، ۱۳ دستگاه پمپ خودمکش، ۱۲۰ دستگاه موتور پمپ سیار و ۲۰۹۰۰ کیسه شن در سطح شهر به صورت آماده باش مستقر شده است.
️یعقوبی تصریح کرد: حدود ۵۰۰ نیروی آتش‌نشان به همراه ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در ۵۰ ایستگاه‌ و پایگاه‌ آتش‌نشانی و حوزه‌های فرماندهی و ستادی این سازمان در آماده‌باش کامل می باشند.
وی افزود: همچنین ۵ دستگاه لودر و تمامی عوامل کارگری برای رفع هرگونه آب افتادگی در سطح شهر به حالت اماده باش در آمده است.
وی در پایان گفت: از شهروندان تقاضا می شود در صورت تداوم بارندگی ها از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کرده و چنانچه با مشکل تجمع آب در منازل و معابر رو به رو شدند به ترتیب با دو شماره ۱۲۵ و ۱۳۷ تماس حاصل نمایند تا همکاران ما در اسرع وقت موارد را مرتفع کنند.
لازم به ذکر است؛ این شرایط آماده‌باش تا برگشتن وضعیت عادی ادامه خواهد داشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات