خودداری از تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دام در حریم و...

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل اعلام کرد؛ به دلیل افزایش بارش و رواناب، از هرگونه تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دام در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل های استان اردبیل خودداری شود.

حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل براساس پیش بینی سطح «هشدار قرمز» اداره کل هواشناسی استان اردبیل از وضعیت بارش های ساعات آتی در استان اردبیل، به‌ویژه برای مناطق مرکزی و جنوبی استان و شهرستان گرمی، اطلاعیه و پیام هشدار صادر کرد .

در این اطلاعیه آمده است: به دلیل افزایش بارشها و روانابها در تاریخ ۱۹ فروردین ماه سال جاری (و احتمالا روزهای پس از آن)، در رودخانه ها و مسیل ها و احتمال سیلابی شدن آنها، بایستی از هرگونه تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دام در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل های استان اردبیل خودداری شود .

در این اطلاعیه از هموطنان عزیز خواسته شده از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه و مسیلها اکیدا خودداری گردد. نزول بارشهای آسمانی، بخشی از کمبود بارندگی امسال در استان اردبیل را جبران می نماید و با رعایت نکات ایمنی و عدم تردد و توقف در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها، انشاالله از برکات این نزولات آسمانی بهره مند خواهیم شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات