ادامه تعطیلی فعالیت اتوبوسرانی و قطارشهری تا اطلاع ثانوی / لایحه ...

ادامه تعطیلی فعالیت اتوبوسرانی و قطارشهری تا اطلاع ثانوی / لایحه ...

ادامه تعطیلی فعالیت اتوبوسرانی و قطارشهری تا اطلاع ثانوی / لایحه ادامه تعطیلی یا چگونگی فعالیت حمل ونقل عمومی هفته آینده به شورای شهر ارائه خواهد شد

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از موافقت شورای اسلامی شهر با ادامه تعطیلی فعالیت قطار شهری و اتوبوسرانی تا اطلاع ثانوی خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: پیش از این تعطیلی خدمات دهی اتوبوسرانی و قطار شهری تا ۲۳ فروردین از سوی شورای اسلامی شهر تصویب و تصمیم گیری در خصوص ادامه تعطیلی یا آغاز فعالیت پس از این تاریخ به شهردار مشهد تفویض شده بود.
وی افزود: برای تصمیم گیری در این خصوص، موضوع دردجلسه رسمی شورای اسلامی شهر که صبح امروز با حضور شهردار مشهد برگزار شد بررسی و مصوب شد، تعطیلی خدمات دهی اتوبوسرانی و قطارشهری تا اطلاع ثانوی ادامه داشته باشد.
کاظمی ادامه داد: همچنین مقرر شد که شهرداری مشهد هفته آینده لایحه ای در خصوص ادامه تعطیلی اتوبوسرانی و قطار شهری یا تعطیلی قطارشهری و فعالیت محدود اتوبوسرانی و یا بلعکس به همراه چگونگی فعالیت و ساعت خدمات دهی در صورت فعال شدن خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی و قطارشهری به شورای شهر ارائه دهد که این لایحه ظرف هفته آینده به شورا ارائه خواهد شد.

مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات