لزوم تسریع در اجرای پروژه های آبرسانی اردبیل

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای اردبیل که به همراه نماینده مجری طرح آبرسانی از سد یامچی به شهر اردبیل از سد مخزنی یامچی و تاسیسات انتقال آب به اردبیل بازدید می کرد، بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه آبرسانی به شهر اردبیل تاکید کرد.

مهندس بهروز پورمهر بعد از بازدید و بررسی آخرین وضعیت احداث آبگیرهای آب شرب از خط لوله انتقال آب به اردبیل و برج آبگیر شرب در دریاچه سد یامچی به منظور آبرسانی در سه تراز مختلف نیز بازدید کرد .

وی اقدام فنی سریع و پرشتاب برای رسیدن به وضع مطلوب به منظور تامین آب شرب با کیفیت را مستلزم همراهی و همکاری همه دستگاه های ذیربط دانست، و از پیگیری های فرماندار اردبیل در این رابطه قدردانی نمود .

نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل در جریان این بازدید با تاکید بر تلاش‌ها جهت تسریع در روند اجرای این پروژه گفت: این پروژه جهت انتقال 1200 لیتر در ثانیه آب با کیفیت بهتر به تصفیه خانه اردبیل طراحی شده است و هم اکنون در حال احداث است .

دکتر تورج مهدی زاده ملاباشی با اشاره به اهمیت اجرایی این پروژه افزود: تلاش شده اعتبار مالی لازم برای اجرای طرح آبرسانی شرب با پیگیری مسئولان شرکت آب منطقه ای اردبیل اختصاص یابد و پروژه در کمترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید .

وی افزود: با تاکید و حمایت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، بررسی و ارزیابی گسترده ای برای تسریع بیشتر در اجرای طرح آبرسانی از سد یامچی به شهرهای اردبیل و سرعین و ارتقای کمی و کیفی آب شرب آنها شده است و اجرای این طرح با دقت و سرعت بیشتری انجام می شود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات