حساسیت ویژه‌ای نسبت به فضای سبز داریم/ افتتاح پل همسان کابلی تبریز تا شهریور ۹۹

حساسیت ویژه‌ای نسبت به فضای سبز داریم/ افتتاح پل همسان کابلی تبریز تا شهریور ۹۹

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۲ تبریز با اعلام مطلب فوق افزود: تلاش ما این است که در اجرای پروژه‌های عمرانی، لطمه‌ای به فضای سبز شهری، مخصوصا درختان شهر وارد نشود و بر همین اساس نیز در پروژه پل همسان کابلی تبریز نیز که درختان زیادی دور و بر آن هستند، سعی نمودیم با حساسیت ویژه‌ای کار را جلو ببریم.

او با اشاره به بازدید امروز از پروژه‌ پل همسان کابلی تبریز اظهار داشت: امروز در بازدید از پل همسان کابلی در منطقه ۲، موانع و مشکلات این طرح را مورد بررسی قرار دادیم و پیگیر اتمام این پروژه در کمترین زمان ممکن هستیم.

شهین باهر در ادامه خاطرنشان کرد: پل همسان کابلی، دسترسی مسیر ائل‌گؤلو به چایکنار و خیابان امام را تسهیل کرده و از بار ترافیکی موجود در پل کابلی تبریز می‌کاهد.

او برنامه‌ریزی شهرداری برای اتمام این پروژه را پایان شهریور اعلام کرده و تأکید کرد:  برنامه‌ریزی ما، جمع‌بندی این پروژه تا قبل از پایان شش‌ماهه اول سال بود، که اگر مشکلات موجود همچون بحث کرونا، وجود نداشت، زودتر به این مهم دست می‌یافتیم.

شهردار تبریز تأکید کرد: با لحاظ مشکلات موجود، تمام  سعی ما این است که با کمترین آسیب پروژه‌های عمرانی و برنامه‌های سال ۹۹ را به پیش ببریم

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات