آغاز روند ضدعفونی دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری ها

آغاز روند ضدعفونی دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حمید جورکش افزود: ضدعفونی و گندزدایی دفاتر سایر خبرگزاری ها و روزنامه ها نیز در دستور کار قرار دارد و طبق برنامه ریزی های انجام شده با مشارکت اداره مطالعات بحران و آتش نشانی شهرداری شیراز انجام می شود.

وی با اشاره به تردد اصحاب رسانه برای تهیه خبر و گزارش در سطح جامعه گفت: این اقدام در راستای حفظ و حراست از سلامت اصحاب رسانه انجام و پک های بهداشتی و ضدعفونی شخصی بین اصحاب رسانه
توزیع می شود.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز در خصوص نحوه ضدعفونی و گندزدایی دفتر رسانه ها گفت: این اقدام با استفاده از دستگاه های «مه پاش حرارتی» دودزا ویژه ضدعفونی معابر انجام می شود و در صورت به اتمام نرسیدن شیوع ویروس کرونا، دو هفته دیگر نیز ضدعفونی و گندزدایی دفتر رسانه ها تکرار می شود.

جورکش افزود: علاوه بر این محلول مخصوص ضدعفونی هم برای ضدعفونی مستمر دفتر به مسئولین رسانه ها داده می شود تا با رقیق کردن آن نسبت به ضدعفونی دفتر رسانه خود اقدام کنند.

براساس این گزارش،  ساختمان صدا و سیمای مرکز فارس، خبرگزاری ایرنا، خبرگزاری شبستان و پایگاه خبری پیام خبر و دفتر ستاد و اتاق کارشناسان کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس توسط شهرداری شیراز ضدعفونی شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات