3 پروژه آب و فاضلاب در قم به بهره‌برداری رسید

3 پروژه آب و فاضلاب در قم به بهره‌برداری رسید

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "بهرام سرمست" استاندار قم در حاشیه این مراسم گفت: شبکه فاضلاب بیمارستان فرقانی و مجتمع میثاق به همت شرکت آب و فاضلاب استان، با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال زودتر از برنامه زمان‌بندی اجرا و به بهره‌برداری رسید.
وی در ادامه با حضور در مرکز 122 شرکت آب و فاضلاب، از نرم‌افزار یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان این مرکز رونمایی کرد و پاسخگویی 24 ساعته به شهروندان در تمام ایام هفته، افزایش پاسخگویی، کاهش مراجعه حضوری و تحقق دولت الکترونیک را از جمله مزایای این نرم‌افزار برشمرد.
سرمست، شرکت آب و فاضلاب استان را در ارائه خدمات غیرحضوری در کشور پیشتاز دانست و اظهار داشت: آبفای استان توانسته با اجرای این طرح خدمات خوبی را به شهروندان ارائه دهد.
وی ضمن قدردانی از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان یادآور شد: این شرکت جزو دستگاه‌هایی به شمار می‌رود که همواره نسبت به تعهدات کاری وفادار بوده است.

ارائه تمام خدمات آبفا 24 ساعته و به صورت غیرحضوری
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه بیمارستان فرقانی فاقد زیرساخت‌های دفع بهداشتی فاضلاب بود، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، شبکه فاضلاب این بیمارستان با بسیج تمام امکانات و تجهیزات و پیمانکاران در کمتر از یک ماه با اجرای بیش از 2 هزار متر لوله‌گذاری به انجام رسید و وارد مدار بهره‌برداری شد.
"علی جان صادق پور" با اشاره به مشکلات دفع بهداشتی فاضلاب مجتمع میثاق در خیابان 15 خرداد اظهار داشت: با توجه به اینکه ساکنان این مجتمع با چالش مواجه بودند، شبکه فاضلاب آن با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان به اجرا رسید.
وی همچنین با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لزوم عدم خروج شهروندان از منازل، از توسعه مرکز 122 آبفا و گسترش ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکان خبر داد و تأکید کرد: تمام ساکنان استان اعم از شهری و روستایی می‌توانند به صورت 24 ساعته خدمات مورد نیاز خود را از شرکت آب و فاضلاب از طریق این مرکز دریافت کنند.
وی با بیان اینکه تمام خدمات فوریتی و غیر فوریتی شرکت آب و فاضلاب به صورت غیرحضوری و شبانه‌روزی از مرکز 122 قابل دریافت است، از شهروندان خواست قبل از هرگونه مراجعه حضوری از طریق تلفن 122 درخواست‌های خود را پیگیری کنند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با تأکید بر لزوم بسیج همگانی برای مقابله با ویروس کرونا گفت: شرکت آب و فاضلاب از ابتدای شیوع کرونا به صورت شبانه‌روزی در کنار مدافعان سلامت نسبت به تأمین آب سالم و بهداشتی با سخت‌گیری‌های بیشتر در خصوص رعایت استانداردها اقدام کرده است.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات