به منظور مقابله با ویروس کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی با دقت توسط سازمان تاکسیرانی در حال اجرا است

به منظور مقابله با ویروس کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی با دقت توسط سازمان تاکسیرانی در حال اجرا است

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با توجه به شروع مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از 23 فروردین، تعداد مراجعین به سازمان تاکسیرانی افزایش یافته، رعایت الزامات بهداشتی در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار گرفته و در اولین گام، ورود مراجعین و تاکسیرانان بدون دستکش و ماسک به سازمان تاکسیرانی ممنوع است.

وی اظهار داشت: در گام دوم، بر اساس مصوبه ستاد بحران استان، ظرفیت سوار کردن مسافر در تاکسی ها سه نفر (یک نفر در جلو و دو نفر در عقب) اعلام شده که نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با حضور در چهارراه ها، ایستگاه ها و خطوط تاکسیرانی به دقت بر اجرای این مصوبه نظارت دارند و تاکسی های متخلف را توقیف می کنند.

عرشیان خاطرنشان کرد: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیرۀ این ویروس، سازمان تاکسیرانی روزانه دو مرتبه (پیش از ورود و پس از خروج کارکنان) مورد ضدعفونی و میکروب زدایی قرار می گیرد و به طور پیوسته، ماسک و دستکش طبی در اختیار کارکنان قرار داده می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: علاوه بر این اقدامات، ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی ها همچنان ادامه دارد و اکیپ های سیار سازمان تاکسیرانی با حضور در خطوط و ایستگاه های شلوغ و پرتردد همچون همچون: میدان آزادی، چهارراه ولی عصر، دوراهی همدان تاکسی ها را ضدعفونی و میکروب زدایی می کنند و بطری حاوی مایع ضدعفونی در اختیار آنان قرار می دهند.

وی در خاتمه افزود: امید است با عمل به توصیه های بهداشتی، زمینه های از بین رفتن این ویروس را فراهم آورده و شاهد بازگشت فعالیت های اجتماعی به روال سابق خود باشیم.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات