جلسه ویدئو کنفرانس بررسی پیشبرد احداث شبکه آبیاری و زهکشی...

با حضور مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده مجری شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین جلسه بررسی آخرین وضعیت پیشبرد احداث شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین و گزینه های پیشنهادی برای اعتبارات مالی مورد نیاز، به صورت ویدئو کنفرانس با معاون طرح و توسعه و مدیران ذیربط شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

در این جلسه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل وضعیت موجود احداث شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین و سطح اراضی قابل بهره برداری و تامین آب شبکه و نیز برنامه های شرکت آب منطقه ای اردبیل برای توسعه و بهره برداری شبکه آبیاری خداآفرین را تشریح کرد .

مهندس عباس جنگی مرنی در خصوص اقدامات و فعالیت های عمرانی مورد نیاز در بخش های مختلف شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین و مشکلات و موانع موجود توضیحات لازم را ارائه کرد و گزینه های مختلف برای پیشبرد طرح خداآفرین را بیان نمود .

در ادامه این جلسه برنامه های قابل اجرا برای تکمیل احداث شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین و بهره برداری وسعت بیشتری از شبکه بررسی شد و مسایل موجود در واحدهای عمرانی پروژه پایاب خداآفرین تبیین گردید و برنامه اجرای گزینه های مختلف عملیات و نیازمندی اعتباری ارائه شد .

گفتنی است چهار ناحیه عمرانی و ۹۲ کیلومتر از کانال اصلی شبکه  آبیاری و زهکشی خداآفرین در استان اردبیل درحال اجراست و با تامین منابع مالی لازم، امکان تکمیل احداث تاسیسات و بهره‌برداری از آنها فراهم خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات