قدردانی فرماندار سرعین از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت آب منطقه...

فرماندار سرعین در بازدید از روند بازسازی گاومیش گلی، از اقدامات صورت گرفته و در دست انجام توسط شرکت آب منطقه ای اردبیل در این آبگرم قدردانی کرد.

حسن حسن پور در این بازدید که رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین نیز حضور داشت، از بخش های مختلف در حال تعمیر و بازسازی آبگرم گاومیش گلی بازدید کرد و از کارهای در دست اقدام شرکت آب منطقه ای اردبیل تشکر و قدردانی کرد.

رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین نیز در این بازدید با ارائه گزارش کاملی از روند تعمیر و بازسازی آبگرم گاومیش گلی گفت: در فرصت تعطیلی به دلیل ویروس کرونا، آبگرم سنتی گاومیشگلی سرعین و آبدرمانی های بش باجیلار و یل سویی جهت آماده سازی برای استفاده گردشگران داخلی و خارجی در زمان پس از کرونا تعمیر و آماده سازی می گردد.

مهندس علیرضا حیدری افزود: تعمیرات مربوط به تعویض و تعمیر دوشهای آبگرم گاومیش گلی انجام شده و تعمیر و تجهیز کمدهای دیجیتال و همچنین کارهای تعمیراتی مربوط به خود استخر و پازلهای دور استخر هم اکنون توسط پیمانکار تعمیرات آبهای گرم معدنی در دست انجام می باشد.

گفتنی است آبگرم گاومیش گلی یکی از گرم ترین، غنی ترین و پر آب ترین آب های معدنی شهر همین چشمه است که خاصیت درمانی آن گردشگران و شهروندان زیادی را در طول سال به سمت خود می کشاند. آب این چشمه مثل سایر آب های گرم و معدنی، برای درمان بیماری های استخوانی و پوستی بسیار مفید است.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات