حوزه معاونت املاک و حقوقی جزو حوزه های بسیار گسترده و با حساسیت بالایی است

حوزه معاونت املاک و حقوقی جزو حوزه های بسیار گسترده و با حساسیت بالایی است

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ، سید عبدالمجید نژاد صفوی در جلسه هم اندیشی با همکاران حوزه معاونت املاک و حقوقی اظهارداشت : کاری که در حوزه معاونت املاک و حقوقی انجام می شود شامل حفظ و نگهداری از زمین ها دولتی ، واگذاری زمین به بخش های دولتی و خصوصی ، انجام امور گسترده حقوقی و ... کار بسیار با ارزشی است و همکاران با صبر و حوصله بسیار با متقاضیان برخورد کنند و در کار احساس مسئولیت داشته باشند .

وی تصریح کرد : مکاتبات در اداره کل راه و شهرسازی استان باید ظرف 72 ساعت پاسخ مناسب داده شود و همه این پاسخ ها باید در جهت رعایت کردن قوانین و مقررات باشد و باید همه در چهارچوب قانون حرکت کنیم .

نژادصفوی به بحث آسیب شناسی در کارها اشاره کرد و افزود : باید در کارهایی که انجام میدهیم آسیب شناسی کنیم که اگر کاری که مشکل داشت و آسیب شناسی کردیم دفعات بعد آن مشکل را تکرار نکنیم و اگر کاری که درست انجام دادیم و آسیب شناسی کردیم برای بهتر شدن آن قدم برداریم .

مجتبی ایران پناه ، معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این جلسه به ارائه گزارش عملکرد حوزه خود پرداخت و اشاره کرد : معاونت املاک و حقوقی در سال 98 حدود 16700 نامه در قالب صادره و وارده مکاتبات داشته است و به طور میانگین در طی یک ماه حدود 1300 نام در این معاونت پاسخگویی انجام شده است که بیش از 40 درصد از نامه های اداره کل مربوط به معاونت املاک و حقوقی می باشد .

لازم به ذکر است کلیه همکاران معاونت املاک و حقوقی به صورت چهره به چهره مشکلات خود را با مدیرکل در میان گذاشتند که مدیرکل نیز دستورات لازم را صادر نمودند .

منبع :

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات