سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو در شهرداری قزوین راه اندازی می شود

سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودرو در شهرداری قزوین راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ زرآبادی پور گفت: این سامانه باتوجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از مراجعه حضوری شهروندان و ایجاد صف های طولانی برای انجام معاینه فنی خودروها راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: براین اساس، شهروندان می توانند برای به حداقل رسیدن زمان انتظار درمرکز معاینه فنی خودرو، قبل از مراجعه به این مرکز وارد سامانه مذکور شده و اقدام به دریافت نوبت کنند.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با راه اندازی این سامانه از تجمع خودروها در مرکز معاینه فنی کاسته خواهد شد و متقاضیان براساس وقت تعیین شده قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه می کنند.

وی با اشاره به این که قبل از شیوع بیماری کرونا، روزانه به صورت میانگین صد خودرو در مرکز معاینه فنی خودروی شهید رجایی شهرداری قزوین پذیرش می شد، تصریح کرد: پس از اعلام انتشار ویروس کرونا، آمار مراجعه به این مرکز باتوجه به توصیه های بهداشتی در زمینه جلوگیری از گسترش انتشار این ویروس کاهش یافته است.

زرآبادی پور باتاکید براین که مقررات، راهنمایی و رانندگی باوسیله نقلیه فاقد گواهی معاینه فنی ممنوع است، افزود: راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودروها باتوجه به اهمیت ایمنی وسایل نقلیه وباهدف پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و کاهش آلودگی های ناشی از نقص فنی خودروها در دستور کار مرکز معاینه فنی خودروی شهید رجایی شهرداری قزوین قرار گرفته است تااین مرکز همچون گذشته فعال بوده و با رعایت موارد بهداشتی به شهروندان خدمات رسانی کند.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات

   آیا این خانم شیما زرآبادی پور از فامیلای خانم حمیده زرآبادی پور (نماینده قزوین) است؟