دبیرکل سازمان شهرهای متحد برای شهردار تبریز آرزوی سلامتی کرد

دبیرکل سازمان شهرهای متحد برای شهردار تبریز آرزوی سلامتی کرد

به گزارش شهریار، پس

از مثبت شدن نتیجه تست بیماری کرونا ایرج شهین باهر،  "محمت دومان" دبیرکل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه ( UCLG-MEW) با ارسال پیامی جویای حال شهردار تبریز شد.
دومان در پیام خود خطاب به شهردار تبریز آورده است: از شنیدن خبر مثبت اعلام شدن تست بیماری کروناویروس ( Coronavirus (COVID-۱۹ جنابعالی متاسف شدم. اینجانب به عنوان دبیر کل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه ( UCLG-MEW) از طرف اعضا و کارکنان مراتب تاسف خود را اعلام داشته و آرزوی بهبودی و سلامتی سریع جنابعالی را خواستارم.


در ادامه پیام دبیر کل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه آمده است: بدینوسیله خرسندم همبستگی و اتحاد خودمان را با شما، خانواده شما و مردم تبریز در مواجهه با همه گیری بیماری کروناویروس Coronavirus  COVID-۱۹ ) که کل جهان را تحت تاثیر قرار داده است اعلام دارم.
محمت دومان، در این پیام شهرداران را در نزدیکترین سطح خدمت رسانی حکومت به مردم دانسته و آورده است: شهرداران مثل همیشه در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور دارند. از این رو، تلاشهای مستمر و بی شائبه جنابعالی در این راه سزاوار قدردانی و ستایش هستند.
در پایان پیام دبیر کل سازمان شهرهای متحد و حکومت های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه اینچنین آمده است: بار دیگر بهبودی فوری شما را ازخداوند متعال مسئلت دارم. امیدوارم پس از کسب سلامتی خدمت رسانی به مردم را در این دوران سخت ادامه دهید. یاد و دعاهایمان همراه شماست.
شهردار تبریز که از بدو شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با شیوع این ویروس قرار داشته، هفته گذشته نتیجه تست کرونایش مثبت اعلام شد تا با قرنطینه خانگی، ادامه خدمت رسانی به شهر و شهروندان را از دور به عهده بگیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات