حضور مدیرعامل آب منطقه ای کرمان در جلسه شورای مدیریت بحران استان

روز سه شنبه 26 فروردین ماه 99 مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در جلسه شورای مدیریت بحران استان که به ریاست دکتر آیت الهی موسوی در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار شد حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در جلسه شورای مدیریت بحران استان با محوریت لایروبی رودخانه ها و پل های مناطق جنوب و شرق استان کرمان که روز سه شنبه 26 فروردین ماه 99 در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار گردید شرکت نمود.

در این جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: همه ساله بدلیل وقوع سیلاب در شهرستان های جیرفت، رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان دچار مشکل هستیم و در جلسه اخیر بحران تصمیم گرفتیم مناطق حادثه خیز را برای همیشه ایمن کنیم .

فرماندار جیرفت نیز در این جلسه با اشاره به مشکل لایروبی رودخانه شور گفت: در برخی نقاط سطح رودخانه شور بین 5 تا 6 متر از سطح شهر بالاتر رفته و عرض رودخانه نیز در برخی نقاط به حدود 4 کیلومتر رسیده است و باران اخیر بقدری زیاد نبود تا برای شهر جیرفت مشکل ایجاد کند و لذا باید برای لایروبی این رودخانه خیلی فوری اقدام شود .

مهندس رشیدی نیز گفت: اقدامات خوبی از ابتدای سال 98 در خصوص لایروبی و آزادسازی بستر و حریم رودخانه‌های استان از جمله شهرستان جیرفت صورت گرفته است و با توجه به وسعت استان و پراکندگی رودخانه ها، مناطق حادثه خیز در محل شهرها مشخص گردیده که در صورت تأمین اعتبار، اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات