جلوگیری از تصرف و تخریب بستر و حریم یکی از رودخانه های شهرستان...

رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی گفت: با هوشیاری همکاران علی الخصوص اکیپ گشت و بازرسی این اداره جلوی تخریب و تصرف رودخانه گرمی چایی گرفته شد .

مهندس رضا بدرزاده  افزود: یکی از مالکان مجاور رودخانه گرمی چایی با استفاده از یک دستگاه لودر در حال تخریب و تصرف بستر رودخانه گرمی چایی در حوالی روستای بیگ باغی شهرستان گرمی بود که با حضور بموقع عوامل اداره منابع آب شهرستان گرمی، عملیات تخریب متوقف شد .

وی در ادامه تصریح کرد: همکاران اداره منابع آب شهرستان گرمی در راستای انجام رسالت های سازمانی و حفاظت کمی و کیفی منابع آب تمام تلاش خود را بکار خواهند بست و در مقابل هر گونه اقدام علیه منابع آبی منطقه، عکس العملی قاطع خواهند داشت.

مهندس بدرزاده اظهار داشت: همکاران اکیپ گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان گرمی حتی در روزهای کرونایی و تعطیلات نوروزی نیز بطور مرتب و منظم رودخانه ها و تاسیسات آبی شهرستان را مورد پایش قرار می دادند و در این مدت یک ماهه از ابتدای سال ۱۳۹۹ جلوی چندین مورد اقدامات تخریبی را گرفته و برای متخلفین منابع آبی تشکیل پرونده دادند که در حال سیر مراحل قانونی می باشد .

رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی در پایان با اشاره به راه اندازی سیستم های ثبت شکایت در شرکت آب منطقه اردبیل، از مردم منطقه در خواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف بر منابع آبی منطقه موضوع را به سامانه ثبت شکایت ۳۱۷۱ اعلام نمایند تا در اولین فرصت جلوی اقدام خلاف گرفته شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات