تمدید پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم

تمدید پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم

به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی، با اشاره به استقبال صورت گرفته از این مسابقه خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال صورت گرفته از این مسابقه و خواست شهروندان مدت زمان حضور در این مسابقه تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است.

وی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان در روزهای آغازین اردیبهشت ماه، خاطر نشان کرد: بخش ویژه رمضان نیز به بخش های متنوع مسابقه اضافه خواهد شد و با در نظر گرفتن هدایایی ارزنده برای شرکت کنندگان، کتاب های مرتبط به موضوع مسابقه افروده می شود.

حمیدی افزود: با توجه به شدت گرفتن بیماری و کرونا و لزوم تشویق شهروندان به در خانه ماندن، مسابقه درخانه بخوانیم استمرار خواهد داشت تا ضمن برخوردری از عواید این طرح فرهنگی، زمینه بالندگی فرهنگی شهروندان را نیز فراهم کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی اضافه کرد: تا کنون بیش از ۲۳ هزار آزمون در قالب پویش در خانه بخوانیم ثبت شده و هر کتاب هزاران بار دانلود و مطالعه شده است.
وی افزود: این آزمون ها  طی روزهای برگزاری و در میان سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال و یک گروه ویژه توزیع شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی خاطر نشان کرد: این کمپین، توانسته به سهم خود گامی در تحقق اهداف توسعه کتابخوانی برای اقشار مختلف شهروندان بردارد و در غنی سازی اوقات فراغت ناشی از ضرورت حضور در خانه، بخشی از نیاز به مطالعه را پوشش دهد.

گفتنی است در هر یک از بخش‌های مسابقه #در_خانه_بخوانیم  ۹۹ جایزه ۷۰۰ هزار تومانی در بخش بزرگسالان، ۹۹ جایزه ۴۰۰ هزار تومانی در بخش نوجوان، ۹۹ جایزه ۲۵۰ هزار تومانی در بخش کودکان و ۹۹ جایزه ۳۰۰ هزار تومانی در بخش ویژه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

شرکت کنندگان با مراجعه به سایت http://citizen.tabriz.ir/ می توانند در مسابقه شرکت کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات