اختصاص بیشترین میزان بودجه سال ۹۹ به تکمیل احداث خطوط قطار شهری

اختصاص بیشترین میزان بودجه سال ۹۹ به تکمیل احداث خطوط قطار شهری

مرتضی موحدنیا امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر، اظهار کرد: بر اساس بودجه مصوب سال ۹۹ شهرداری تبریز و با توجه به ضرورت تکمیل احداث خطوط قطار شهری، بیشترین میزان بودجه در سال جاری که برابر با ۹۶۹ میلیارد تومان است، به این پروژه بزرگ اختصاص می یابد.

او ادامه داد: طراحی و احداث تقاطع های غیرهمسطح با بودجه ۱۷۴ میلیاردی، تملک و بازگشایی و احداث مسیرهای مصوب طرح تفصیلی با بودجه ۱۲۵ میلیاردی و زیرسازی و اجرای آسفالت اساسی و لکه گیری و درزگیری در سطح شهر با بودجه ۱۲۲ میلیاردی از دیگر پروژه های مهمی است که در بودجه سال ۹۹ به آنها توجه شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز عنوان کرد: با توجه به اینکه سال ۹۹، از سوی شورای اسلامی شهر به عنوان سال فضای سبز نامگذاری شده است، بر این اساس در بودجه سال جاری رقم ۷۴ میلیاردی جهت احداث، تکمیل و تجهیز پارک ها در نظر گرفته شده است. در این راستا همچنین مبلغ ۴۵ میلیارد تومان جهت احداث و توسعه فضای سبز اختصاص یافته است.

او افزود: ساماندهی حاشیه نشینی با بودجه ۴۶ میلیاردی، هدایت و دفع آب های سطحی با بودجه ۴۳ میلیاردی و ساماندهی و بازسازی بافت های تاریخی شهر با بودجه ۳۵ میلیاردی از دیگر پروژه های مهمی است که بودجه های مشخصی برای آنها تعیین شده است.

به گفته موحدنیا، برای سامانه های هوشمند حمل و نقل و ترافیک شهر مبلغ ۲۳ میلیارد و تکمیل، احداث و تجهیز میادین ورزشی مبلغ ۱۵ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۹ در نظر گرفته شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات