آتش سوزی فروشگاه بزرگ گل مصنوعی در جاده فومن آتش نشانان را به محل حادثه کشاند/ آتش نشانی رشت

آتش سوزی فروشگاه بزرگ گل مصنوعی در جاده فومن آتش نشانان را به محل حادثه کشاند/ آتش نشانی رشت


125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت 12:12 امروز چهارشنبه 3 اردیبهشت 99 به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 22 آتش نشان بهمراه 7 افسر ارشد به محل حادثه واقع در جاده فومن، آتشگاه خبر داد.

وی در ادامه با بیان اینکه به محض رسیدن شعله و دود از محوطه ساختمان مشاهده می شد که به شدت کمپرسورهای کولر و پرسیانای سقف ساختمان را درگیر کرده بود ادامه داد: وجود مواد قابل اشتعال همچون اسفنج ساخت گل در محوطه شدت آتش را لحظه به لحظه بیشتر و بیشتر می نمود.

مومنی به تلاش تیم های عملیاتی جهت اطفای این آتش سوزی اشاره کرد و افزود: آتش نشانان اعزامی بواسطه وجود مواد قابل اشتعال با تلاشی مضاعف نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در پایان به مصدومیت یکی از آتش نشانان از ناحیه پا اشاره داشت و ادامه داد: وی که بر اثر سقوط دچار آسیب از ناحیه مچ پا گردیده بود به بیمارستان انتقال یافت که هم اینک پس از انجام مراحل درمان در وضعیت نسبتا مطلوبی به سر میبرد.

همین گزارش حاکی است: علت و میزان خسارت وارده در دست بررسی است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات