تقدیر از عملکرد "احمد خسروی" فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج...

با حضور جمعی از اعضاء شورا بسیج شرکت از زحمات و عملکرد احمد خسروی فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج شرکت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این نشست  "علیرضا خانی زاد" فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شرکت بیان کرد: حوزه بسیج شرکت در زمان احمد خسروی شکل دیگری نسبت به گذشته به خود گرفت به گونه ای که وی با ایجاد تعاملات بیشتر با همکاران و سایر دستگاه های مربوطه توانست فعالیت هایی با تاثیرات بیشتری را در شرکت نهادینه کرده و با اعتقادی که به این موضوع داشت حوزه بسیج را دگرگون نمود.

خانی زاد ضمن تقدیر از زحمات احمد خسروی و درخواست ادامه همکاری با وی در صورت رفع موانع اداری تصریح کرد: موضوع بسیج، بحث شغل و کار و سمت نیست؛ بلکه موضوعی اعتقادی و دلی است و به خاطر توانایی و نیروی بالقوه که در خود دارد تاثیرات عمیقی بر سازمان و دستگاه ها خواهد داشت.

وی همچنین با بیان اینکه میان کار اداری و بسیج نباید تفاوتی قائل شد، عنوان کرد:  فلسفه ی اولیه ی تشکیل بسیج استفاده از توان بالای نیرو های مردمی در دفاع از انقلاب و دستاورد های آن بوده است، اما بتدریج و با کشف سایر توانمندی های این نیروی عظیم، کارکرد های جدیدی برای بسیج مطرح گردید.

در ادامه این  جلسه، فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج شرکت ضمن تشکر از همکاری اعضاء شورای بسیج گفت: هر کاری که در دورات تصدی اینجانب در شرکت انجام شده است، با پیگیری و اعتقاد سایر همکاران بوده است و هرگز به تنهایی  امکان پذیر نبوده است.

وی انتصاب "علیرضا خانی زاد" را  در سمت جدید به دلیل سابقه بسیجی بودن و ارتباط با بسیج مهندسین بسیار مناسب و شایسته دانست و افزود: بسیجی بودن مقام و سمتی نیست که با اتمام کار به انتها برسد، بلکه یک لباس خاکی است که همواره و همیشه بر تن ما دیده می شود.

گفتنی است، در انتها این جلسه  جمعی از اعضاء شورای بسیج از احمد خسروی بابت عملکرد ماندگار وی از جمله ساماندهی پرسنل بسیجی و تبدیل وضعیت آنان از عادی به فعال، به روز رسانی سیستم پرسنل، برگزاری سفرها و اردوهای زیارتی و نیز جلسات آموزشی بصیرت افزایی و حلقه صالحین تشکر نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات