بازدید از پروژه های تامین آب شهرستان آستارا

مهندس وحید خرّمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از پروژه های تامین آب شهرستان آستارا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان ؛ مدیر عامل این شرکت طی سفری به شهرستان آستارا از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه های تامین آب این شهرستان  قرار گرفت .

این گزارش حاکیست ، رئیس هیات مدیر و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان  ضمن حضور در اداره منابع شهرستان آستارا در جریان مشکلات تامین آب کشاورزی آستارا قرار گرفت و در جهت رفع این مشکلات تمهیدات لازم را تاکید نمود.

مهندس خرّمی همچنین با حضور در بند بتونی دمیرلیک که در اثر بارش های اخیر و لغزش زمینهای مجاور دچار صدمه گردیده بود ، در خصوص نحوه ترمیم و بازسازی آن نیز تصمیماتی اتخاذ نمود .

بازدید مهندس خرّمی از سد لاستیکی خانه های آسیاب آستارا

در این بازدید مهندس خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از نزدیک در روند اجرای پروژه و مشکلات آن قرار گرفت و به رفع موانع طرح تاکید نمود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان  اظهار اشت : سد لاستیکی خانه های آسیاب آستارا بر روی رودخانه ملا هادی آستارا در روستای خانه های آسیاب به فاصله ۸ کیلومتری شهرستان آستارا واقع شده است

وی افزود : این سد با هدف توسعه و بهبود آبیاری ۱۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری منطقه ، تأمین آب روستا های محدوده سد، فراهم نمودن جاذبه های گردشگری مناسب در منطقه با پیشرفت فیزیکی حدود 43 درصد در حال احداث می باشد .حجم مخزن سد ۷۲۰ هزار متر مکعب و حجم تنظیم سالیانه ۷٫۱ میلیون متر مکعب است .