دانش آموزان کرمانی مواجهه با سیلاب را مسابقه می دهند

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان از برگزاری مسابقه ای با هدف مواجهه صحیح با سیلاب در بین دانش آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، علیرضا شکیبایی با بیان اینکه با توجه به سیلاب‌های اخیر در سطح کشور و استان، لزوم مواجهه صحیح  قبل و بعد از سیلاب وجود دارد،  از برگزاری مسابقه ای با هدف مواجهه صحیح با سیلاب در بین دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان کرمان خبر داد.

او افزود: در ادامه بحث طرح گسترش سواد آبی و با محوریت مانور مواجهه با سیلاب به دلیل تعطیلی مدارس و لزوم بهره گیری از خلاقیت دانش آموزان دوره متوسطه خصوصا پایه یازدهم، شرکت آب منطقه‌ای کرمان با همکاری دبیرخانه زمین شناسی و انسان و محیط زیست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، نسبت به برگزاری مسابقه ای از دانسته‌های فصل اول کتاب انسان و محیط زیست در قالب شعر، مقاله، عکس، پوستر و فیلم در سطح استان کرمان به صورت مجازی اقدام کرده است.

شکیبایی افزود: متقاضیان می‌توانند برای ارسال  آثار خود  از چند طریق: ارسال پستی به آدرس: کرمان خیابان پاسداران، روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان و ارسال فضای مجازی (آدرس گروه صفحه و یا وب سایت لت) به آدرس ab ۲۱۲۴۶ در اینستاگرام ارائه کنند و یا با شماره تلفن ۰۳۴۳۲۲۲۰۳۹۱ تماس بگیرند. مدیر روابط عمومی آب منطقه ای با بیان اینکه در این مسابقه کلیه دانش آموزان دوره دوم متوسطه خصوصا پایه یازدهم می‌توانند شرکت کنند تصریح کرد:  مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه امسال است.

شکیبایی گفت: این مسابقات با شعار # در خانه می‌مانیم و در مسابقه شرکت می‌کنیم، برگزار می‌شود و به برندگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود. او افزود: شرکت مدیریت منابع آب ایران با همکاری وزارت آموزش و پرورش از سال قبل، نسبت به آمادگی برای برگزاری مانور سراسری مواجهه صحیح با سیلاب و نقش دانش آموزان در این خصوص با برگزاری همایش ملی در تاریخ ۵ دی ماه ۹۸ و به دنبال آن مانور مواجهه با سیلاب در سطح کشور اقدام کرده است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، برگزاری این مانور میسر نشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات