رزمایش سراسری کمک مومنانه با توزیع 200 هزار بسته معیشتی آغاز شد/ ماندن در خانه ورعایت نکات بهداشتی می جهت قطع زنجیره کرونا

رزمایش سراسری کمک مومنانه با توزیع 200 هزار بسته معیشتی آغاز شد/ ماندن در خانه ورعایت نکات بهداشتی می جهت قطع زنجیره کرونا

شهردار ارومیه از مردم درخواست کرد جهت شکست کرونا، توصیه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و اجتناب از تجمعات و ماندن در خانه  را همچنان رعایت کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور صبح امروز با حضور دربرنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه در استان و تشکر از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ، فرمانده سپاه شهدا استان و استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مومنانه و دستگیری از نیازمندان و فقرا آغاز شد .

وی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه در حسینیه ثارالله در آستانه ماه مبارک رمضان، اظهار کرد:   در این رزمایش 200 هزار بسته معیشتی در سراسر استان در بین افراد نیازمند توزیع می شود که توزیع 40 هزار بسته آن در آستانه ماه مبارک رمضان آغاز و مابقی نیز تا پایان ماه رمضان توزیع خواهد شد که این کمک ها به صورت شبانه توزیع می شود.

شهردار ارومیه گفت:  با همدلی و وفاق می تواند شاهد آسایش و امنیت در جامعه بود و می توان در کنار هم زندگی کرد.

وی عنوان کرد:  همواره در زندگی، همسایه از حال همسایه باخبر و در صورت کمک از آن  حمایت و دستگیری می کند و چه خوب که این حرکت های بسیار پسندیده در گوشه و کنار زندگی شهری و روستایی توسط رسانه ملی و شبکه های مجازی به تصویر کشیده شود و اینکه با همدلی می توان در کنار هم زیست.

شهردار ارومیه در ادامه با بیان اینکه همچنان ضدعفونی شبانه  معابر پرخطر و سایر معابر اصلی و فرعی شهر و ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای قطع زنجیره کرونا تداوم دارد، اظهار کرد: با هماهنگی مرکز بهداشت جهت پیشگیری از شیوع کرونا بر روی  200 نفر از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تست آزمایش کرونا صورت گرفت.

وی اظهار کرد:  در حال حاضر از نظر وضعیت کرونا در وضعیت قرمز نیستیم و روند رو به افزایش نیست و این بدلیل رعایت  موارد بهداشتی و مانندن در خانه توسط مردم صورت گرفته است.

شهردار ارومیه از مردم درخواست کرد جهت شکست کرونا، توصیه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و اجتناب از تجمعات و ماندن در خانه را همچنان رعایت کنند.

وی ابراز امیدوار کرد که ان شالله با رعایت بهداشت فردی و جمعی و فاصله گذاری اجتماعی و ماندن در خانه  شیوع ویروس کرونا کاهش و در نهایت زنجیره آن قطع شود تا  این مقطع سخت را نیز پشت سر بگذارنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات