راه اندازی سامانه ویدئو...

رئیس سازمان فاوای شهرداری یزد با بیان اینکه سامانه ویدیوکنفرانس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور توسط سازمان فاوای شهرداری یزد پیاده سازی شده است، افزود: در زمان شیوع کرونا سامانه دورکاری شهرداری راه اندازی و ارتقا داده شد .

مجید بیکی در گفت و گویی با بیان اینکه خدمات سازمان فاوا شهرداری یزد در زمان شیوع کرونا به دو بخش درون و برون سازمانی تقسیم می شود، اظهار کرد: تغییر روش حضور و غیاب کارمندان از انگشت‌زنی به کارتی و حضور و غیاب خودکار از طریق نصب برچسب روی خودرو بخشی از علمکرد درون سازمانی فاوا بوده است .

وی با اشاره به استفاده از تابلوهای روان در سطح شهر، تأکید کرد: برای اطلاع رسانی بهتر به مردم جهت اعلام زمان ضدعفونی معابر و یا مسدود بودن راه ها از تابلوی اطلاع‌رسان در ایام نوروز استفاده شد .

رئیس سازمان فاوای شهرداری یزد تأکید کرد: به طور محرمانه جانمایی منازل بیماران کرونایی در اختیار واحد خدمات شهری شهرداری قرار داده شد تا زباله های آلوده به طور جداگانه جمع آوری شوند .

وی با اشاره به ثبت روزانه اطلاعات ترددها در شهر، گفت: میزان ترددها هر روز به ستاد مقابله با شیوع کرونا ارسال می شود تا بتوانند بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. علاوه بر آن به رانندگانی که تردد بیش از حد داشتند پیامک اخطار ارسال شد .

بیکی عنوان کرد: شیوع ویروس کرونا باعث شد شرکت‌های مجازی رشد بسیاری داشته باشند و کسب و کارهای مجازی بیشتر پیشرفت کنند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات