توزیع روزانه ۱۲۰۰ بسته حمایتی / مرحله دوم پویش رحمت نیمه دوم رمضان آغاز می‌شود

توزیع روزانه ۱۲۰۰ بسته حمایتی / مرحله دوم پویش رحمت نیمه دوم رمضان آغاز می‌شود

به گزارش شهریار، تراب محمدی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: از صبح روز شنبه کار توزیع بسته‌های حمایتی پویش رحمت آغاز شده است که تا به امروز در ۴ نوبت اقدام به توزیع سبدهای غذایی میان آسیب‌دیدگان ناشی از شیوع شیوع بیماری کرونا کرده‌ایم.

او ادامه داد: در مرحله اول این پویش، تا هشتم ماه مبارک رمضان، روزانه به طور میانگین ۱۲۰۰ سبد غذایی در میان جامعه هدفی که شناسایی کرده‌ایم، توزیع می کنیم و در محله بعدی که از نیمه دوم ماه مبارک آغاز می‌شود، این کار را ادامه می دهیم.

دبیر اجرائی پویش رحمت، خاطرنشان کرد:  ۱۲ قلم جنس در سبد غذایی  پویش رحمت قرار داده‌ایم که در مرحله دوم نیز با همین تعداد اقدام به توزیع این بسته‌های حمایتی می‌کنیم.

او با اشاره به جامعه هدف پویش رحمت، تأکید کرد: از همان روز اول اعلام کردیم که جامعه هدف پویش رحمت افرادی هستند که در اثر شیوع بیماری کرونا، خانه‌نشین شده و هیچ درآمد و حمایتی از نهادهای دولتی و غیردولتی ندارند.

او یادآور شد: عوامل اجرایی پویش رحمت، به طور دقیق اقدام به شناسایی افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا کرده‌اند و تقریبا تمام کسانی که به این دلیل کسب و کارشان مختل شده و هیچ درآمد و مستمری ندارند، مشمول این طرح هستند.

او در پایان صحبتهای خود از همراهی و همدلی مردم خیّر تبریز با پویش رحمت قدردانی کرده و عنوان داشت: همچنان چشم به راه کمک‌های مردمی برای حمایت از شهروندانی هستیم که تا به امروز دست نیاز به سوی کسی دراز نکرده‌اند و مطمئن هستیم که مردم  خیّر تبریز نیز این اجازه را نخواهند داد.

پویش رحمت، طرحی مردمی برای جمع‌آوری نذورات مردمی و همچنین گوشت قربانی و توزیع آن بین افرادی است که در بحران کرونا از لحاظ معیشتی دچار آسیب شده و هیچ درآمد و مستمری از نهادهای دولتی و غیردولتی و خیریه‌ها ندارند. شماره حساب پویش رحمت در بانک پاسارگاد به شرح ذیل است:
شماره حساب ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۱۶۰۲۸۰۰۰۱۱۴۹۹۵۵۸۰۱
شماره کارت ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۵۰۲۲-۲۹۷۰-۰۰۱۱-۲۷۵۰

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات