انتصاب "بهادر ولی زاده" به عنوان مشاور مدیر عامل در امور...

با حضور مدیر عامل شرکت از زحمات "محمد حسن صادق زاده" تقدیر و "بهادر ولی زاده" به عنوان مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات  محمد حسن صادق زاده در مدت مسوولیت خدمت رسانی به  خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شرکت  عنوان کرد: مسوولیتی که وی  عهده دار آن بود علاوه بر جایگاه سازمانی و اداری، به عنوان یک شغل دلی و اعتقادی می باشد و دِینی است که بر گردن تک تک افراد قرار داده شده است.

وی ادامه داد: خلاقیت و علاقه بسیار مشاور پیشین امور ایثارگران شرکت به خانواده های شهدا موجب شد که وی به شکل مستمر پیگیر مسائل بوده و با ایجاد ارتباطات قوی با شرکت مدیریت منابع آب ایران و وزارت نیرو  تسهیلاتی را برای حل و فصل مشکلات این خانواده های عزیز و ارجمند فراهم آورد.

رضوی با بیان اینکه  محمدحسن صادق زاده با وجود بازنشسته شدن همچنان پیگیر امورات خانواده شهدا هستند، تا به سرانجام برسد، افزود: این امر نشان از علاقه وافر وی به تکریم این عزیزان و ادای دین به شهدای شرکت آب منطقه ای تهران است و امیدوارم  این همدلی و همکاری وی با سرپرست جدید امور ایثارگران شرکت  همچنان جهت رسیدگی به خانواده های شهیدان  و جانبازان ادامه داشته باشد.

مدیر عامل در ادامه با معرفی "بهادر ولی زاده" به عنوان سرپرست و مشاور جدید امور ایثارگران  عنوان کرد: وی سال ها در شرکت آب منطقه ای تهران مشغول فعالیت بوده و بعد از چند سال دوری از شرکت، با توجه به اظهار علاقه مندی جهت به عهده گرفتن مسوولیت خدمت رسانی به خانواده های شهدای شرکت، این سمت به وی سپرده شد که امیدوارم خیر دنیوی و اخروی در پی داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات