روز پرکار ایرج شهین باهر پس از دو هفته قرنطینه

روز پرکار ایرج شهین باهر پس از دو هفته قرنطینه

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر امروز ابتدا با حضور در مزارستان ستارخان در محله ایده لو، از نزدیک شاهد اجرای پروژه احداث پارک ستارخان بود و در حضور معاون فنی و عمرانی و همچنین شهردار منطقه ۱۰، دستورات لازم جهت تسریع در اجرای این پروژه را صادر کرد.

شهردار تبریز سپس به همراه اسحقی معاون عمرانی خود به مقبره الشعرا رفت تا پیشرفت فیزیکی این پروژه که شهرداری فراتر از وظایف خود به آن پرداخته، ارزیابی کند. او خطاب به شهردار منطقه، نسبت به اتمام صفه مقبره الشعرا در سریع ترین زمان ممکن تاکید کرد. پس از آن، ایرج شهین باهر راهی مقبره دو کمال شد تا از نزدیک روند ترمیم و توسعه این مقبره تاریخی را بررسی کند.

امروز، چهلمین روز درگذشت آتش پاد دوم محمد قلیزاده مدیرعامل سابق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز است و به همین مناسبت، ایرج شهین باهر پس از بازدید پروژه های یاد شده، راهی وادی رحمت شد تا در این مراسم شرکت کند. شهردار تبریز پس از حضور بر سر مزار مرحوم قلیزاده، به همراه فرخ جلالی مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از روند کار مسقف سازی گلزار شهدا بازدید کرد.

ایرج شهین باهر با وجود اینکه به تازگی از قرنطینه خانگی خارج شده، بلافاصله از وادی رحمت عازم جاده آناخاتون به اسپیران شد و در جریان اجرای عملیات تعریض این جاده قرار گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات