در نوروز امسال مدیران شهری در بیش از 30 برنامه تلویزیونی پاسخگوی شهروندان بودند

در نوروز امسال مدیران شهری در بیش از 30 برنامه تلویزیونی پاسخگوی شهروندان بودند

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ علیجانی گفت: مدیران شهری با حضور در برنامه های تلویزیونی بوی عیدی و سلامت مینودری در خصوص اقدامات مدیریت شهری در موضوع شیوع ویروس کرونا و برنامه های پیش رو در این حوزه به ایراد سخنانی پرداختند.

این مسئول ادامه داد: همچنین در این برنامه ها، مدیران شهری درخصوص عملکرد حوزه اختصاصی خود در سال 98 و ایام نوروز پاسخگو بودند.

علیجانی یادآور شد: شهردار، اعضای شورای شهر قزوین، معاونت خدمات شهری، معاونت ترافیک، مدیران مناطق و روسای سازمان های فرهنگی-ورزشی-اجتماعی، آتش نشانی، تاکسیرانی، مدیریت پسماند، نوسازی و فناوری اطلاعات از یکم تا 18 فروردین ماه در صدا و سیمای مرکز قزوین حضور یافتند.

وی با تاکید بر این که حضور مدیران شهری در برنامه های تلویزیونی فرصت خوبی برای ارتباط مدیریت شهری با شهروندان بود، خاطرنشان کرد: مجموعه ارتباطات شهرداری قزوین، در این مدت سعی کرده تا با تعامل مطلوب با رسانه های ملی و استانی ارتباط دو سویه ای بین مدیران و منتقدان ایجاد کند.

سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین گفت: با توجه به در دسترس بودن رسانه ملی برای بیش تر شهروندان، در صددیم با ارتباط بیش تر با صدا و سیما، شهروندان را در کمترین زمان ممکن از اقدامات مجموعه مدیریت شهری مطلع کنیم.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات