در دیداری صمیمانه و با حضور سرپرست معاون خدمات شهری شهرداری در آتش نشانی رشت

در دیداری صمیمانه و با حضور سرپرست معاون خدمات شهری شهرداری در آتش نشانی رشت

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی عصر روز گذشته 8 اردیبهشت 99 بابک رمضانی سرپرست معاون خدمات شهری شهرداری رشت با حضور در سازمان آتش نشانی دیداری صمیمانه با سرپرست و روسای ایستگاهها و معاونین سازمان آتش نشانی رشت داشتند.

قدردان زحمات تمامی آتش نشانان هستیم

بابک رمضانی رییس سابق این سازمان که هم اینک بعنوان سرپرست معـاون خدمات شهری شهرداری رشت منصوب گردیده اند در ابتدای سخنان خود ضمن آرزوی توفیق و قبولی طاعات و عبادات از مجموعه 378 نفری آتش نشانان و پرسنل آتش نشانی که صبورانه و پرتلاش در خدمت شهر و شهروند هستند، تشکر و قدردانی کرد و گفت: قطعا تلاش تمامی آتش نشانان در روزهای پر تلاطم وزش باد گرم، ریزش برف، بارش شدید باران و در این روزها مبارزه با شیوع ویروس کرونا بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه با آرزوی سلامتی برای تمامی پرسنل و خانواده هایشان بخصوص ایمن ماندن از ویروس کرونا ادامه داد: قدردان زحمات تمامی آتش نشانان هستیم؛  انتظار میرود بار دیگر با اراده ای مصمم تر و با پشتکار و هم اندیشی تمامی تیم ها و نیز همدلی و همراهی تمامی همکاران پر تلاش، گام های موثر و خوبی در راه رسیدن به چشم انداز سازمان برداشته شود.

در ادامه مومنی سرپرست سازمان آتش نشانی از تلاش های شبانه روزی بابک رمضانی ریاست سابق این سازمان که مجدانه در طول بالغ بر چهار سال ریاست خود، دست آوردهای بسیار گسترده و مهمی در زمینه احداث ایستگاه های آتش نشانی، خرید و به روزرسانی تجهیـزات انفرادی و لجستیکی، جذب نیرو و... داشته اند قدردانی کرد و امید داشت تا بار دیگر یاریگر این سازمان خدمات رسان که پیشرو در ارایه خدمات در مواقع حوادث و بروز مشکلات است باشند.

همین گزارش حاکی است: این جلسه بواسطه مشکلات ناشی از بروز ویروس کرونا در کمتر از 15 دقیقه پایان یافت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات