پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و گارگر( دهم و یازدهم اردیبهشت) پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
روز صنعت برق ایران و روز جهانی کار و کارگر، روز عزت، سرافرازی، شرافت و کرامت انسانی را به تمام همکاران ساعی و تلاشگر صنعت برق ایران بویژه کارگران و کارکنان شریف و متعهد شرکت برق منطقه ای خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم، این روز سترگ متعلق به انسان هایی است که با استعدادهای بالقوه خود تداوم زندگی را به سوی داشتن جامعه ای پویا و سالم رقم می زنند و ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از اراده و همت است، بزرگ مردان و شیر زنانی شریف، مومن و صبور ایران اسلامی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.
بدون شک ایران عزیز اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نام گذاری شده است راهی می پیماید که فردایی شکوهمند را نوید می دهد و کارگران در سنگر کار و تولید با صبر و ایثار و استقامت و اعتقادی راسخ سرشار از عشق به ولایت در این توفیق و شکوه تاریخی نقشی ارزنده ی ایفا می کنند.
صنعت برق به عنوان عنصر حیاتی در عرصه توسعه و پیشرفت با همت والای تلاشگران و با پشتکار مجاهدان و بزرگان فرهیخته که دغدغه خودکفایی داشتند توانسته پس از پیروزی انقلاب اسلامی به معنای واقعی و حقیقی به جایگاه اصلی خود نزدیک شود تا این صنعت به عنوان تبلوری از غرور ملی مردم شریف ایران و نمادی از توانمندی های علمی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران شناخته شود.
جایگاه و نقش کارگران شرکت برق منطقه ای خوزستان این بازوان توانمند این شرکت در تولید و توسعه شبکه برق خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست و در صف اول ایثار و جانبازی ایستاده اند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رحمت و مغفرت، ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون تان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند سبحان خواستارم.

محمود دشت بزرگ
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت برق منطقه ای خوزستان

تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای خوزستان

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای خوزستان

  شرکت برق منطقه ای خوزستان

  شرکت برق منطقه ای خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات