پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و گارگر( دهم و یازدهم اردیبهشت) پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
روز صنعت برق ایران و روز جهانی کار و کارگر، روز عزت، سرافرازی، شرافت و کرامت انسانی را به تمام همکاران ساعی و تلاشگر صنعت برق ایران بویژه کارگران و کارکنان شریف و متعهد شرکت برق منطقه ای خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم، این روز سترگ متعلق به انسان هایی است که با استعدادهای بالقوه خود تداوم زندگی را به سوی داشتن جامعه ای پویا و سالم رقم می زنند و ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از اراده و همت است، بزرگ مردان و شیر زنانی شریف، مومن و صبور ایران اسلامی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.
بدون شک ایران عزیز اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نام گذاری شده است راهی می پیماید که فردایی شکوهمند را نوید می دهد و کارگران در سنگر کار و تولید با صبر و ایثار و استقامت و اعتقادی راسخ سرشار از عشق به ولایت در این توفیق و شکوه تاریخی نقشی ارزنده ی ایفا می کنند.
صنعت برق به عنوان عنصر حیاتی در عرصه توسعه و پیشرفت با همت والای تلاشگران و با پشتکار مجاهدان و بزرگان فرهیخته که دغدغه خودکفایی داشتند توانسته پس از پیروزی انقلاب اسلامی به معنای واقعی و حقیقی به جایگاه اصلی خود نزدیک شود تا این صنعت به عنوان تبلوری از غرور ملی مردم شریف ایران و نمادی از توانمندی های علمی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران شناخته شود.
جایگاه و نقش کارگران شرکت برق منطقه ای خوزستان این بازوان توانمند این شرکت در تولید و توسعه شبکه برق خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست و در صف اول ایثار و جانبازی ایستاده اند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رحمت و مغفرت، ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون تان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند سبحان خواستارم.

محمود دشت بزرگ
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت برق منطقه ای خوزستان

تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات