722 اثر به جشنواره نوروزی «قزوین شاداب» ارسال شد

722 اثر به جشنواره نوروزی «قزوین شاداب» ارسال شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ درافشانی افزود: بسیاری از جشنواره‌ها و برنامه‌های تدارک دیده شده برای نوروز امسال، به دلیل بیماری شیوع ویروس کرونا کنسل شد، اما برای تشویق مردم به پویش «در خانه بمانیم» جشنواره  نوروزی «قزوین شاداب» به صورت مجازی از ۱۷ اسفند ماه ۹۸ تا 31 فروردین ماه ۹۹ برگزار شد.

وی اظهار کرد: جشنواره نوروزی ««قزوین شاداب» در هشت محور خلاقانه ترین بازی های خانگی، نمایش عروسکی، با هم قصه بخوانیم، زیباترین هفت سین نوروزی، نقاشی با موضوع ما کرونا را شکست می دهیم، ساخت کاردستی های خلاقانه و زیبا با وسایل ساده، خوشنویسی و جشن بزرگ نیمه شعبان برگزار شد.

درافشانی افزود: پس از داوری آثار رسیده توسط کارشناسان، 28 نفر برگزیده شدند که به نفرات برگزیده طی هفته های آینده جوایزی اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان قزوینی از جشنواره نوروزی «قزوین شاداب» گفت: مقرر بود این جشنواره به صورت استانی برگزار شود، اما هموطنان از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند که این مهم نشان دهنده اهمیت مردم به مسئله مقابله با ویروس کرونا است.

درافشانی افزود: ۷۳ نفر از هموطنان از شهرهایی نظیر شهرهای خوزستان، تهران، سنندج، شیراز، کرج، فسا، شوشتر، یزد، قم، آستانه اشرفیه بهبهان، همدان، بوشهر، استهبان، فریدونکنار، نجف آباد، ایرانشهر، سمنان، ساری، شاهین دژ، اصفهان، زاهدان، لرستان، کرمانشاه، تهران، تبریز، بندرعباس، شهریار، صفا شهر، لار، برازجان، شهربهار، اسلامشهر، ورامین، زنجان، خراسان، شمالی، قشم، کرمان، کاشان، ارومیه، رفسنجان، شهرکرد و مشهد در جشنواره نوروزی «قزوین شاداب» شرکت کردند.

این مسئول ضمن قدردانی از هموطنان تصریح کرد: محتوای آثاری که به این جشنواره ارسال شده نشان از اهمیت همه اقشار مردم به ویژه کودکان و نوجوانان به مسئله مهم مقابله با ویروس کرونا و اقدامات آگاهانه در این زمینه است.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات