پروژه پاتوق محله فردوسی شمالی 75 درصد رشد فیزیکی داشته است

پروژه پاتوق محله فردوسی شمالی 75 درصد رشد فیزیکی داشته است

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین فدایی فر با اشاره به مهم ترین پروژه های عمرانی این منطقه اظهار داشت: هم اکنون در منطقه دو شهرداری قزوین پروژه های متعددی در حال احداث هستند که یکی از این پروژه ها پروژه احداث پاتوق محله فردوسی شمالی است.
وی افزود: پروژه احداث پاتوق محله خیابان فردوسی شمالی تا به امروز 75 درصد رشد فیزیکی داشته است و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم به زودی این پروژه را به پایان برسانیم.
مدیر منطقه دو شهرداری قزوین عنوان کرد: این پروژه با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد ریال و در فضایی به مساحت 2 هزار و 500 مترمربع احداث خواهد شد.
فدایی فر خاطرنشان کرد: پروژه هایی مانند پروژه احداث پاتوق محله فردوسی شمالی می تواند سبب افزایش تعاملات اجتماعی بین شهروندان این منطقه و نیز افزایش دید و بازدید و گفت و گو بین آنها شود.
وی بیان کرد: این پاتوق محله در خیابان فردوسی شمالی قرار دارد و سعی می شود با ایجاد جذابیت های بصری، مبلمان شهری و فضای سبز زمینه استقبال مردم از این پروژه را فراهم کنیم.
لازم به ذکر است منطقه دو شهرداری قزوین یک پاتوق محله دیگر در میدان عدل هم در دست احداث دارد که تا به امروز 90 درصد رشد فیزیکی داشته است.
پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات