رفع تصرف ۷۴۵۰ مترمربع از تصرفات واقع در بستر رودخانه فرحزاد در...

مدیر منابع آب شهرستانهای تهران و پردیس از رفع تصرف ۷۴۵۰ مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد واقع در اراضی تقاطع بلوار مرزداران و یادگار در حریم شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما  حبیبی" با اعلام این خبر افزود: با تلاش اکیپ گشت و بازرسی منابع آبهای سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم و با تلاش واحد حقوقی جهت اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تهران و هماهنگی یگان انتظامی شهرستان، ۷۴۵۰ متر مربع از بستر رودخانه فرحزاد واقع در اراضی تقاطع بلوار مرزداران و یادگار در شهرستان تهران در قالب ۱ فقره دستور قضایی رفع تصرف شد.

وی افزود: این عملیات شامل تخریب درب، حصارکشی، کانکس و باسکول بود که در قالب رفع تصرف بستر رودخانه از ید متصرفین و افراد سودجو خارج نمود.

حبیبی تاکید کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی در پایان گفت: این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات