رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و صنعت با بهره برداری از طرح های تامین...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و صنعت با بهره برداری از طرح های تامین آب استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، اولین جلسه هماهنگی مجریان طرح ها درسال ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل، معاونت طرح و توسعه، ذیحساب، مدیران تعدادی از دفاتر و مجریان طرح های عمرانی در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

در این جلسه "سید حسن رضوی" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به ورود به سال مالی جدید اظهار داشت: در سال گذشته با رفع مشکل تامین لوله، روند پیشرفت کار و سرعت گرفتن عملیات اجرایی طرح های آبرسانی شرکت محسوس بوده و بر اساس روند فعلی عملیات اجرایی  و برنامه ریزی صورت گرفته که انتظار می رود تا پایان سال ۱۳۹۹ شاهد بهره برداری از پروژه های آبرسانی به شهر جدید پردیس، آبرسانی به صنایع پایین دست ماملو، ایستگاههای پمپاژ کانال محمدیه (اسلامشهر، شهریار و رباط کریم)، جاده نیروگاه طالقان و همچنین عملیات اجرایی بدنه و هیدرومکانیکال سد نم رود باشیم.

وی منافع و آثار مثبت این طرح ها در منطقه و ایجاد اشتغال پایدار کشاورزی و صنعت منطقه رابسیار حائز اهمیت دانست و گفت: سال سختی در پیش داریم و باید از تمامی ظرفیتهای شرکت جهت پیشبرد طرح های عمرانی بهره ببریم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به اینکه طرح های اجرایی شرکت از شرایط ویژه‏ای برخوردارند، تصریح کرد: ناچار هستیم با اولویت بندی، کمک هایی از محل بودجه جاری شرکت به طرح های مهم شرکت داشته باشیم و این مهم نیازمند تلاش برای تحقق درآمدهای برنامه ریزی شده شرکت است و از مجریان طرح های عمرانی می خواهم که با جدیت به دنبال اجرای برنامه های ابلاغی و تحقق افتتاح طرح ها در زمان های برنامه ریزی شده باشند.

در ادامه "رضا مومنی" معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای تهران ضمن تبریک حضور مجتبی ایزدی نیا، سجاد برشنده، و حمید شاهرخ‏نیا به جمع مجریان طرح های عمرانی و تشکر از زحمات و تلاش های مجریان و دست اندرکاران تمامی طرح های عمرانی شرکت در سال گذشته گفت: پیشرفت خوب عملیات اجرایی طرح ها در سال گذشته علیرغم تمامی مشکلات و معضلاتی که پیش رو بود، نشانه انعطاف پذیری برنامه های تامین مالی و نیز بررسی گزینه های مختلف برای پیدا کردن راه حل های رفع مشکلات و پیگیری های مستمر است که این دست از تصمیمات ابتکاری، در پیشبرد طرح ها باید تداوم یابد.

همچنین در این جلسه "معصومه آقاجانی" ذیحساب طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای تهران به ارائه گزارش آخرین وضعیت اعتبارات طرح های عمرانی و جذب اسناد خزانه اسلامی طرحهای عمرانی و ذکر بودجه های هزینه نشده برخی طرحها و ارائه مسائل و مشکلات مالی مربوط به طرحهای عمرانی در دست اقدام پرداخت.

در ادامه این جلسه، مجریان طرح­های عمرانی گزارشی عملکرد طرح های در دست اقدام ارائه نمودند و مشکلات پیش روی پروژه تحت مدیریت تشریح و مقرر گردید جلسات ویژه­ای برای بررسی راهکارهای پیش برد هریک از طرح ها برگزار گردد و تصمیمات لازم نیز با توجه به شرایط مصوب گردید.

در پایان نیز حکم بازنشستگی کمال الدین کاظمی از مجریان باسابقه طرح های عمرانی شرکت قرائت شد و مدیرعامل از زحمات وی در دوره تصدی مجری طرح های علاج بخشی نشتی آب سدلار و طرح های استانی با اهدای لوحی تقدیر کرد. علاوه بر آن از زحمات محمد عزیزیان، علیرضا صادقی، سعید داودی در ذیحسابی و نیز همکار بازنشسته در طرحهای عمرانی، سیدجلال حسینی، با اهدای لوح، تقدیر گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات